Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet az oka, hogy néha...

Mi lehet az oka, hogy néha szól az ébresztő a telefonomon, néha nem?

Figyelt kérdés
Huawei Ascend Y300-am van. 2 ébresztő is be van állítva minden napra, és néha úgy dönt a telefon, hogy nem szólal meg. Tuti, hogy be van állítva rendesen, néma üzemmódban is meg kell szólalnia, de semmi

2014. jan. 30. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Már pedig ez a hangbeállításokkal van összefüggésbe. Állíts be ébresztéseket és tedd max hangerőre, majd vedd le a hangerőt teljesen. És nézd meg az eredményt.
2014. jan. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
most beállítottam egyet, most szólt. reggel nem. mindig "alvó mód"-ban vagyok, amikor alszok, szokott szólni. be is van állítva, hogy némításnál is szóljon
2014. jan. 30. 18:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is csinált hasonlóakat az Xperia Mini Pro-m.

Volt, hogy riasztott, volt, hogy nem, volt hogy csak 1 másodpercig. A kedvencem az volt, amikor 10 percet késett! (Nem én voltam a hülye, tényleg megcsinálta)


Nyomtam egy factory resetet, utána jó lett.

2014. jan. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én elővettem a régi nokiámat, abban nem csalódok:D
2014. jan. 30. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!