Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy ha beállítom...

Mért van az, hogy ha beállítom az egyik kedvenc számomat a telefonomon ébresztő hangnak, utánna a számot megutálom?

Figyelt kérdés
mindig ez van :D:D
2010. júl. 19. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
JAAAJ Nem szabad. Egy ősi törvény ez, azt a számot rakjuk be amit utálunk, hogy aztán jól lecsaphassuk. Az, hogy fel kell kelned rossz dolog hisz alukálnál még és ezért a zene persze, hogy idegesítő lesz, hisz nem hagy aludni.
2010. júl. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igaza van az elsőnek!

nem szabad kedvenc számot beállítani ébresztőnek.én mindig valami alap ébresztőhangot állítok be.

2010. júl. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem vagy valami beépített hang ahogy a második írta, vagy a rádió a legjobb megoldás.


első voltam

2010. júl. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű, úgy van, ahogy az első is mondta. Nálam mondjuk nem. Mindig a kedvencem az ébresztőm és így valahogy könnyebben is kelek fel.:D
2010. júl. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

akkor ezentúl nem a kedvencemet állítom be:D

az a baj,hogy ha van néhány szám amit szeretek és nem tudok dönteni akkor.."okééé ez csengő hang ,akk z az üzi hang ez mg legyen az ébresztő"

2010. júl. 19. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!