Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Minden alkalommal, amikor...

Minden alkalommal, amikor valaki okostelefonról ír be, azzal védekezik az elgépelések miatt, hogy ő telóról ír. Ilyen vacakok a telók?

Figyelt kérdés

2014. jan. 30. 22:13
 1/6 SylwerStone ***** válasza:
52%

Szimplán lusták , vagy tényleg nem tudnak írni.

UI: Én is mobilról írok

2014. jan. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
83%
Nekem nagyon kicsi kezem can de meg igy is allandoan felrenyomok a billentyuzetwn. Sokszor keson veszem estre es lusta vagyok visszamenni javitgarni.... Majd irjon valaki errol egy tanulmanyt par ev mulca hogy a nyelv hogyan korcsusolt el a mobilok miaatt. Az majd talan erdekelni dog...
2014. jan. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Eleg ocska az erintos billentyuzeten gepelni, nem ad visszajelzest hogy 'lenyomtad' az adott billentyut.
2014. jan. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Én billenytűzeten is szoktam elgépelni, szóval mindig visszaolvasom, nem ment ez másképp a 2.8colos kijelzőn se, ha elírtam, kijavítottam. Az más, hogy ha valaki ékezet nélkül ír, azt meg tudom érteni, mert sokkal gyorsabb, de "helyesen" akkor is lehet írni...
2014. jan. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Wadmalac ***** válasza:

Én igyekszem ügyelni a gépelésemre. Épp ezért még az 5" kijelzővel is inkább nem gépelek kisregényeket telefonról.

Próbáltál már volánbuszon levelet írni?

:D

Ami hibákkal 1 perc, az kijavítva, helyesen 8-10.

2014. jan. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kissgeza60 válasza:
A K9 email program (mobil telefonokra keszult email kezelo program) automatikusan beteszi ezt az uzenetet. Nekem is ezt kuldte minden mobilrol kuldott uzenetbe, vegul sikerult kitorolnom . Nem a kuldo irja ezt, hanem a program.
2014. febr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!