Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valóban vírus vagy csak reklám?

Valóban vírus vagy csak reklám?

Figyelt kérdés

Neten böngésztem a telefonomról és egyszercsak ilyen rendszerüzenet kinézetű dolog bukkant fel, hogy egy nagyon veszélyes trójai vírus került a telefonomra, ami veszélyeztetheti az adataimat és csak a Clean Master program segíthet, amit a Google Play-ből letölthetek.


Kell tartanom vírusfertőzéstől vagy ez csak egy reklám lehetett?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. jan. 31. 01:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugi csak reklám! Rá akarnak venni, hogy töltsd le az appot, ami persze szart sem ér.
2014. jan. 31. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez csak reklám, ne dőlj be neki és ne nyomj rá a hirdetésre sem
2014. jan. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Wadmalac ***** válasza:
100%

"töltsd le az appot, ami persze szart sem ér"


Az app jó. Igenis nagyon jól takarít.

Csak a CleanMaster készítője nem reklámoz így.

Az az üzenet NEM a szoftver készítőitől származik. Már csak azért sem ,mert a CleanMaster nem víruskereső program, csak egy szimpla jó takarító app. Memóriát tud felszabadítani, de trójait nem irt.

Ha rányomsz arra az adra, akkor majd facán betelepül tényleg valami adatlopó xarság. Mellette lehet, hogy tényleg odaküld a playre a szoftverért, de közben bevarrja a saját botvírusát a háttérbe.

2014. jan. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nem mentem rá az üzenetre, úgyhogy akkor nem lehet gond elméletileg. A Clean Masternek meg utánaolvastam és láttam, hogy nem is vírusirtó, ezért sem értettem az egészet.


Köszönöm még egyszer mindenkinek. :)

2014. jan. 31. 15:19
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
ha elvileg csak valmek hulyegyerek vagyis hat nem is olyan hulye mert megtudja eszt csinalni feltett egy reklamot amire ramesz alapbol elkezdi a virust tolteni igy jobb hgy nem mentel ra de azert a bisztonsag kedveert letolthetsz egy virusirtot ideglenesen amig csinalsz egy virus keresest de asztan torold le mert nagyon lefog lasulni atelod
2014. febr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Huu! Most megnyugodtam!

Nekem is ugyanezt írta ki, hogy egy nagyon veszélyes trójai vírust szedtem össze. Én meg mint az őrült töltögettem le a vírusírtókat,és fura volt, hogy azt írta a vírusírtó,hogy semmi vírus nincs a telefonomon :D

Most már tudom, hogy akkor nem volt valós ez a trójai dolog

2014. febr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok! Ha valaki olvassa... Nekem is hasonló problémám van. Chrome-ban és a sima böngészőben is lépnék tovább és előjönnek mindenféle hülyeségek (ezt nyertem, azt nyertem, ilyen vírus van, ezt töltsem le...). Egyikre se kattintottam, de annyira erőszakos, hogy félek véletlenül rányomok. Vírusirtók tehetetlenek. Gyári beállítások visszaállítása nem segített... SOS!
2015. jún. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!