Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik ma ár/érték arányban a...

Melyik ma ár/érték arányban a legjobb Lumia?

Figyelt kérdés
Egy Lumia 800-at rendeletem, de írták, hogy már kifutóban van, és nagykerben is nehéz szerezni. Most a 820-on gondolkodom. ( bár ez nem tetszik annyira :/ ) Mennyire éri meg a 820? Vagy esetleg más lumia? ( 70ezer fölött nem fogok venni telefont mert egyik se éri meg )

2014. jan. 31. 14:16
 1/3 A kérdező kommentje:
ahogy most nézem a 920 is elég jó kis telefon. kinézetre sokkal szebb.. :D ( bocs, ilyen vagyok ). ha valaki tud adni arról is véleményt, annak előre is köszönöm :)
2014. jan. 31. 14:29
 2/3 meszike91 ***** válasza:
Ár érték arányban az 520 a legjobb, de ha megengedheted akkor inkább vegyél 920-at.
2014. jan. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazság az, hogy időközben rákerestem a L920-ra, és találtam egy megbízható webáruházban 72ezerért. Megrendeltem, viszont nekik nincs raktáron.

Ezek szerint csak a 920 kell :). Köszönöm a választ.

2014. jan. 31. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!