Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy Ace 3 kibeszélés....

Galaxy Ace 3 kibeszélés. Jöhet bármi negatív, pozitív kritika egyaránt?

Figyelt kérdés

Ami a leginkább érdekel:

- a sebessége

- mennyi szabad alapból a belső tárhelyből, abból, ahova az appok települnek

- hogyan viszi a játékokat (egy-két erősebbel is játszanék)

- tartósság (nem pont a külsejére gondolok, csak ne avuljon el úgy, hogy egy év múlva új telefont kelljen vennen)

- az üzemidő (mobilnetet nem fogok használni és az automatikus frissítést és szinkronizálást sem szoktam használni)

Ha eszembe jut még valami, akkor írok, csak nagyon nem szeretnék mellényúlni.


2014. jan. 31. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:

- sebesség: nézz róla videót. Papíron jó telefon, erős a hardvere, de Samsung alig ért valamit a szoftverhez, TouchWiz-zel mindent csak elront.

- szabad hely: 4 gigás, abból kb 1,8 szabad

- játékok: mivel hardveresen elég erős, ezért szépen. Pl. a GTA-kat is viszi, amik a legdurvább játékok közé tartozik. Igaz, max beállításokon nem bírja, de azért akadásmentesen elmegy rajta kicsit csökkentett grafikai beállítások mellett

- tartósság: ahogy írtam korábban, Samu szar szoftveresen, szóval ez lehet gond lesz egy év múlva, de vannak programok, amik ezen segítenek, pl. hetente lefuttatsz egy Clean Master-t (vagy havonta vagy amikor belassul a telefon vagy amikor gondolod) és az nagyjából megoldás mindenre

- üzeimdő: kb 4 óra screen on time, tehát átlagos.

2014. jan. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azért kicsit más, hogyha az LTE változatát nézed.. Nem tudom melyikre gondoltál kérdező, a simára vagy az LTE-s Ace 3-ra :)

Az LTE-snek hardvere sokkal jobb... nem 4GB, hanem 8GB a memóriája, illetve van benne 4G :)

2014. jan. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Amelyik kapható a telenornál. Szerintem a 4G-s. Közben eszembe jutott valami: fényérzékelő szenzor, amivel a fényerőt lehet automatikusan szabályozni. +1 csak kíváncsiságból (mert nem használnám, ennyiért meg nem hiszem, hogy benne van) az a szenzor, ami azt figyeli, hogy nézem-e a képernyőt?

A lassúságon lehet factory resettel segíteni. Évente egyszer belefér.

2014. jan. 31. 18:49
 4/10 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, elfelejtettem írni, hogy csak az LTE-s változat jöhet szóba, a többit felejtsd el.


A fényérzékelő szenzor csupán annyi, hogy pl. automatikus fényerőt az állítja be, alacsony fényviszonyok mellett alacsony fényerő, magas mellett magas, hogy lásd a kijelzőt mindig, de ha nem kell akkor ne legyen magason és ne fogyassza az aksit. Illetve az kapcsolja ki a kijelzőt telefonálás közben, így füleddel nem tudod véletlen lerakni a telefont.

2014. jan. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam, a kérdés az, hogy van-e benne?
2014. jan. 31. 21:20
 6/10 A kérdező kommentje:
Tehát ajánjátok nekem ezt a telefont? (A 4G/LTE-s változatot, mert az van a telenornál. :-)) Internetezni fogok rajta meg játszani, de inkább játszani, nem csak egyszerű játékokkal. Pl. Need for Speed, Asphalt 8, Angry Birds Go. A cél az, hogy legalább 1,5 évet kihúzzak belőle komolyabb nélkülözések nélkül.
2014. febr. 2. 07:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Háááááát necces nem tudom de ha van akkor inkább sony xperia L még olcsóbb is
2014. febr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mennyivel lenne jobb az XPeria? Ami először a szemembe ütközött, hogy nem 1.2 GHz-es a processzora, hanem 1 GHz-es, egy kis guglizás után rájöttem, hogy erre nem lesz hivatalosan kitkat. (Az ace 3-ra igen.)
2014. febr. 2. 13:29
 9/10 A kérdező kommentje:
Esetleg ha kijön a kitkat az ace 3-ra, nem lesz tőle jobb? (Ugye a kitkat újdonsága, hogy alaposan optimizálták, hogy 512 mb rammal is menjen.)
2014. febr. 2. 13:37
 10/10 A kérdező kommentje:
Még akkor is jobb az Xperia L, ha az Ace 3-ból az LTE-s változatról van szó?
2014. febr. 2. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!