Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy iphone 5-öt. Ha...

Zsazsa92 kérdése:

Vettem egy iphone 5-öt. Ha lejárt a garancia, akkor mit ír ki a support, mert nem értem ezt angolul?

Figyelt kérdés
Akitől vettem, mondta, hogy több mint egy éves a teló. Vagyis nincs rá garancia. Én felmentem supportra, hogy lecsekkoljam, hogy tényleg így van-e, illetve, hogy csekkoljam, hogy mi van a telóval. Beírtam a sorozatszámot és ezt írja ki: "We're sorry, but this is a serial number for a product that has been replaced. Please check your information and re-enter your serial number. If your information is correct, you may need to contact us. " Ez mit jelent?

2014. jan. 31. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez egy cserélt készülék. Vagyis egy olyan telefon amit egy bevitt hibás i5 készülék helyett adtak.

Ha rossz az iPhone-od, akkor azt nem mindig javítják, hanem van, hogy adnak helyette egy másikat ami nem biztos, hogy új lesz, viszont hibátlan.

Ez egy ilyen készülék.

2014. jan. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jól leírta az első - ilyen történeht pl a "refurbrished" készülékekkel, de van egy másik - sötétebb verzió is.


Akkor is ilyesmi történik ha az eredeti tulaj elhagyja a telefont és bejelenti az Almának mert biztosítása volt rá. Ekkor az Appal ad egy cserekészüléket.

A probléma az, hogy az eset nagyon jól felhasználható csalásra: veszek egy telefont, neked eladom,de utána bejelentem, hogy elhagytam. Az Alma természetesen blokkolni fogja a készüléket - miután én kaptam egy másikat.


Mindenképp javalott a készülék ellenőrzése - tud e regisztrálni a mobilhálózatra, illetve új regisztrációval használható e az Applestore.

2014. jan. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Átvertek...
2014. jan. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ezt a supportot hol lehet megnézni?
2014. febr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az appstorebol már szedtem le rá cuccokat a sajat fiokommal

Minek irta azt az egyik hozza szolo hogy atvertek?

Azert mert csete keszulek es?

Emlexem anno nagyon sok i5 feketet kicsereltek,mert gond volt azzal hogy nagyon gyorsan kopik..lehet h ezt is azert csereltek ki

Ez a telefon már tobb mint egy éves

Lehet nekem belőle gondom?

Ha beviszem a tmobilba akkor tudnak rola

Infoz mondani,hogy előtte

Mi volt vele a gond?

2014. febr. 1. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!