Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z-t teljes körű...

Sony Xperia Z-t teljes körű garanciával kicserélnek azért, mert elvesztette a vízállóságát, szóval magyarul az "értelmét"?

Figyelt kérdés
A jack dugó-t védő lapnak felszakadt a gumirésze, amely tulajdonképpen szigeteli, és a helyén tartja a lapot. Ki sem merem próbálni, hogy így rendesen szigetel, mivel szemmel láthatóan kijön a helyéről. Teljes körű garancia mellett cserélnek ilyen miatt telefont, vagy azt a részt? Illetve számít az, hogy én ahhoz a részhez már "hozzányúltam"?

2014. jan. 27. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy hiába vízálló, saját felelősségre tesztelheted. Beázásra nincs garancia sajnos.
2014. jan. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én ezt értem, csak mivel eleve úgy van meghirdetve, hogy csepp, és porálló, ezért gondolom aszerint működnie kell. Az, hogy a pöcök benne elszakadt, nem a vízállósága miatt van, vagy mert teszteltem, hanem kitudja mitől.. ráadásul kiugrik a helyéről, ami önmagában rohadt idegesítő.

köszönöm a választ azért:)

2014. jan. 27. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem pont ezért nem kell venni ilyen telefon, előbb utóbb úgyis leszakadnak ezek a dolgok.

Ez kb, olyan, mintha betört volna kijelzője. Teljesen mindegy, hogy reggelre csak úgy betört, nem tudod bebizonyítani.

Vízbe meg nehogy beletedd, mert akkor tuti vége a telódnak.

2014. jan. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dersol ***** válasza:

Nem fogják cserélni, vicces is lenne az ipar, ha ilyenért kicserélnék.

Ha nagyon nagyon jófej és jószívű a support, ESETLEG kicseréli neked a kis gumipöcköt, már ha nem a kerettel együtt levehető.

Elég érdekes megközelítés, hogy szerinted a telefon értelme a vízállóság.

2014. jan. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Wadmalac ***** válasza:

NINCS vízállósági garancia. Nézd csak meg a készülék papírjait.

Beázásra az előfizetés mellé kötött havi ezerpárszáz forintos biztosítás érvényes (vigyázat, 20.000,- önrész!)

Viszont ez nem vízállósági, hanem elhasználódási kérdés. Azt a szigetelést cserélniük kellene garban.

Utána meg vegyél egy dokkolót, töltsd azzal. A PC-hez is ezer módon tudod drót nélkül kapcsolni, ha nem nyitogatod, akkor meg nem használódik el.

2014. jan. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!