Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Át lehet állítani Huawei...

Át lehet állítani Huawei Ascend y300-on a művelet végrehajtására kijelölt alkalmazást?

Figyelt kérdés
A telefon mindig megkérdezte mivel akarom a műveletet végrehajtani, a kérdés az lenne ha azt nyomtam hogy mindig egy bizonyos alkalmazással hajtsa végre a feladatot azt át lehet-e utána még állítani vagy így jártam?

2014. jan. 31. 17:54
 1/5 |Orfeusz| ***** válasza:
Az adott alkalmazás összes alapértelmezését lehet törölni. Beállítások > alkalmazások > kikeresed az adott appot > alapértelmezések törlése.
2014. jan. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt írja hogy nincs beállítva alapértelmezettként
2014. febr. 1. 10:52
 3/5 A kérdező kommentje:
A témáknál szeretném átállítani hogy ne a Google fotókkal nyissa meg
2014. febr. 1. 10:56
 4/5 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem köszönöm szépen a segítséget hálám üldözni fog :D
2014. febr. 1. 11:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezzel ki lehet listázni, milyen alapértelmezéseket állítottál be eddig a telefonon. [link]


De természetesen ahogy előttem javasolták, az a megoldás, ez csak egy bónusz.

2014. febr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!