Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baja a Nokia Lumia...

Printyoke kérdése:

Mi lehet a baja a Nokia Lumia 920nak?

Figyelt kérdés
Tegnapelött vettem egy Nokia Lumia 920as telefont. Másnap reggelig minden rendben volt mikor egyszer hirtelen eltünt minden.Nem jelenik meg semmi, bekapcsolni sem tudom és nem is töltödik.Mi történhetett??
2014. jan. 31. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem volt merülőben? Mert ezeket az új telefonokat nem szabad hagyni teljesen lemerülni, mert csak akkor kapcsol vissza, ha min. 50% töltöttsége van! Rakd fel estére töltőre, kikapcsolva nem lehet tölteni a WP-ket, szóval ha nincs baj, akkor egy idő után be fog kapcsolni, de ha reggelig nem kapcsol be, akkor szerviz!
2014. jan. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segitséget, úgy csináltam ahogy leirtad csak sajnos nem kapcsolodott be.Holnap küldöm is vissza.
2014. febr. 2. 15:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Még egy utolsó próba: hangerő le, bekapcsoló, és kamera gombot hosszan együtt nyomod, akkor elvileg újraindítja, ha az összes gombot nyomd egyszerre, akkor csinálsz egy hardreset-et! Egy próbát még megér...
2014. febr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segitséget kedves válaszoló. Vissza küldtem a telefont mert nem sikerült bekapcsolnom.Ahogy vissza küldték rá két napra csak úgyanez történt és akkor úgy csináltam ahogy utoljára leirtad és bekapcsolodott. De most minden harmadik napban ezt fogja csinálni?Vagy hogy van ez?? :)
2014. márc. 1. 21:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly május óta van 920-asom használatban, közben szeptemberben beújítottam egy 1020-ra, de még soha nem kellett ilyet csinálnom egyiken sem. Ha tényleg sűrűn jelentkezik, akkor még mindig hibás a készüléked - sajnos itthon nem igazán végez alapos munkát a Nokia hivatalos partner szervizelője (Jabil) ... :(
2014. márc. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát már ténleg nem tudom, hogy mit csináljak.Ezek szerint mikor vissza küldtem vagy nem csináltak semmit vagy rosszul javitották meg.A papiron azt irta, hogy softver hibája volt.Mondjuk az meglehet, mert mikor telepiteni kellett akkor nem nagyon értettem, hogy mit is és, hogyan kell csinálni. De ezek szerint itt Romániában sem csinálnak valami alapos munkát (mert hogy innen vagyok :) ). Vissza küldeni sem akarom, mert nem szeretnék megint 15 napot várni mig vissza kapom.De csak ha nagyon muszály.Ha még többször megismétlődik, hogy kikapcsolodik akkor küldjem vissza? Amugy azért választottam ezt a telefont, mert azt olvastam, hogy jó telefon.Akkor mégse lenne annyira jó?
2014. márc. 2. 14:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen jó telefon, de hibás készülék minden gyártónál akad (barátnőnek Vodás iPhone 4S kicsomagolása után pl. nem működött a vaku...). A tiédnek valószínű nem szoftveres hibája van, szóval csapkodni kell az asztalt, hogy jobban vizsgálják át, vagy készülékcsere! Ne hagyd magad, emlegetni kell a fogyasztóvédelmet is, itthon sajnos sok ilyen rémtörténetet lehet hallani (általánosságban a szervizelésről, nem a Lumia 920-ról).
2014. márc. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segitséget! Nagyon sokat segitettél!!! Ha mégegyszer kikapcsolodik magától akkor biztos, hogy nagyon csuful fogok csinálni, mert nem azért dobtam ki pénzt, hogy hibás telefont vegyek.Mégegyszer nagyon szépen köszönöm a segitséget!! :)
2014. márc. 2. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!