Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenornál bevált nektek ez a...

Telenornál bevált nektek ez a csomag?

Figyelt kérdés
A Telenor oldalán ( [link] van egy olyan csomag ami a következőt foglalja magában: "Korlátlan beszélgetés hálózaton belül és 180 díjmentes perc hálózaton kívül". Mi a véleményetek róla? Sok rosszat hallottam már sajnos a Telenorról, néha akkora számlát kaptak már ismerőseim ami szerintük egyáltalán nem állja meg a helyét. Ezzel a csomaggal nem volt olyan gondotok, hogy szerintetek indokolatlanul sokat számláztak ki? Pl.: hogy szerintetek nem léptétek túl a 180 percet, közben pedig a 6000 ft-os díj helyett kaptatok egy pl. 15000 ft-os számlát?
2014. jan. 31. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:

a pannon tud fura dolgokat csinálni

kaptam egyszer vmi 2 éve tőlük egy 60 ezres számlát pedig28 ezernél letilt

aztán megkértem részletre és a harmadik részlettel kicsit megkéstem

ezután egy 150000-s számlát kaptam mert valami szerződésszegést végeztem és ezért felmondják a szerződésemet, de nekem kellett ködbért fizetni mert nem töltöttem le a 2 éves hűségidőt

pedig még akkor befizettem a 60-at csak a harmadik részlettel késtem majdnem egy hetet

2014. jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!