Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kamu vagy nem külföldi telefon...

Kamu vagy nem külföldi telefon rendelés (lent)?

Figyelt kérdés
Egy ember facebookon ajánlotta a telefonjait biztosan vannak neki telefonjai mert saját képeket készít szinte naponta beszéltem vele, készitettem neki egy weblapot, egy iphone 5S 64gb-os telefonért. Tetszett neki meg minden és most azt szeretné küldjek neki 50usd mert valami flex valami szolgáltatóval küldi a telefont. Hozzá teszem a fent említett telefon 500USD amit én feltűnően kevésnek tartok, mit csináljak? (egy arab emberről van szó)

2014. febr. 1. 07:46
 1/9 A kérdező kommentje:
* Liverpoolból "küldi"
2014. febr. 1. 07:50
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha van fölösleges 50 dollarod, akkor küldd el neki, de telefont nem fogsz látni belöle.


Mellesleg attól, hogy csináltatott veled egy weblapot, nem jelenti, hogy tényleg van valamije eladni, viszont az oldal miatt professzionálisabban tud csalni.

2014. febr. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogyan honorálta a weblap készítést? Én is megígérem, hogy küldök telefont, ha küldesz 49 Dollárt! Nekem még lapot sem kell csinálnod, megcsinálom magamnak!
2014. febr. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A telefont küldi honorálás képpen
2014. febr. 1. 08:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha megkaptad a telcsit, küldd el a pénzt! Hiszen te is előre készítetted el a lapot, nem előre fizetett!
2014. febr. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyébként én kamunak tartom, de tévedjek!
2014. febr. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez tuti kamu. Miért nem pénzben fizet???

A weblapot és sürgősen letiltanám. Aztán ha fizet újra aktiválnám.

2014. febr. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
másik meg hogy nem sokra mész vele itthon, ha valamilyen hálózatfüggő. az is lehet, hogy előfizus, és majd le lesz tiltva, mert végülis nem tudom, milyen oldal készült neki, de így reális maga a történet, csak hát igazat mond-e, azt nem tudhatod :D szerintem is, ahogy mondják, mondd neki, hogyha megérkezik a teló, küldöd neki az 50 dollárt, elvégre ha kölcsönös a bizalom, akkor ő is belemegy.
2014. febr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Öregem, téged itt alaposan átba*tak. A csávót küld el az édes anyucikájához, ne a pénzed.
2014. febr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!