Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb wifis megoldás?...

Melyik jobb wifis megoldás? Netbook oldalába dugott, telefonszolgáltatónál fizetett USB-SIM kártyás internet, vagy pedig ha előfizetem a mobilomra és bluetoothon keresztül megy a dolog?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy kényelmesebb lenne, ha a telefon a zsebemben lenne és akkor úgy neteznék, csak nem tudom, hogy ez van-e ugyanolyan stabil (és gyors) kapcsolat szempontjából, mint az az USB-s cucc, amibe belenyomok egy SIM kártyát és úgy tolom. Esztétika szempontjából mindenképpen az elsőre szavaznék pl.
2009. dec. 6. 00:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Mind a kettőnek van előnye ,hátránya. Nekem egy SIM kártyáról megy a telefon is meg a net is,így a gépbe dugandó usb sticket nem kell hurcolnom magammal.Egyébként meg ez nem wifi,hanem mobilnet,a kettő nem függ össze,ha kikapcsolod a gépeden a wifit,ugyanúgy tudsz internetezni.
2009. dec. 6. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, igen, jogos, aztán rájöttem én is, hogy fogamzászavarban vagyok. Tudnál ilyen előny-hátrányt mondani esetleg? Vagy te mennyire vagy megelégedve a te verzióddal? Nyilván nem DVD-t akarok letölteni így, de hát azért...
2009. dec. 6. 06:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Talán előny,hogy csak egy dolgot kell vinni a telót,hogy csak egy sim kártya kell,hogy nem törik bele az usb kütyü a gépbe, nem kell aggódni az usbért hogy elhagyom ,kilopják.

A telefonnal való netezés hátránya ,hogy a teló akkuja lemerülhet,míg az usb sose fog.

2009. dec. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!