Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Netbook vs. Vezeték nélküli...

Netbook vs. Vezeték nélküli internet? Hogy kell "bekötni"?

Figyelt kérdés

Vettünk egy routert, hogy a házban bárhol lehessen internetezni. Az asztali számítógépünkhoz adaptert ajánlottak.

Tegnap délután bekötöttem a routert, a hagyományos gépünkkel megtaláltam a kapcsolatot, remekül megy az internet, de a netbookkal nem boldogulok.

A netbook miatt még a boltban is aggódtam, hogy ugyebár nincs hova dugnom a telepítő cd-t, de azt mondták, hogy "már fel fogja ismerni a routert", csak a kis ikonok közül a "3dsp Bluetooth and wlan" -t kell megnyitnom és onnan minden pofonegyszerű. Igen ám, de hiába klikkelek bárhogyan, ez nem nyílik meg, csak egy kis ablak, amin a "coexist" ki van pipálva, de halvány, az "unplug" is halvány, csak az "about" és az "exit" hozzáférhető.


Egyáltalán nem értek a számítógépekhez (de azért komplett hülye sem vagyok remélem, hiszen a routert és az adaptert egyedül telepítettem :=) ), ezért kérem, hogy szájbarágva, lépésről lépésre írjátok le légyszíves, hogy mit kell tennem, hogy a netbook is rá tudjon kapcsolódni a routerre!

Előre is nagyon köszönöm!


2010. márc. 10. 06:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó,de akkor azt írd még meg,hogy milyen ez a laptop ?
2010. márc. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Chili Green Neo netbook, Windows XP Home edition SP3 van rajta. Hiányzik még valami? Itt van a doboza, elvileg azon minden rajta van, csak kérdezz és lemásolom :=).

Köszönöm!

2010. márc. 10. 13:12
 3/4 anonim ***** válasza:
A magyar szerviz partner hotline vonala: 0036/0640981103 Tesztelve, működik.
2010. márc. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, akkor felhívom őket :=)
2010. márc. 10. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!