Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az iPhone...

Csgergo7700 kérdése:

Mi a véleményetek az iPhone 5-ről?

Figyelt kérdés
Gondolkozok, hogy veszek egyet, de mi van, ha nem tetszik annyira mint az android? Egyik haveromnak van, de neki nem annyira tetszik... valami részletes vélemény?
2014. febr. 1. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:

az iphone 5 egy zárt oprendszerrel dolgozó, hardveresen kiváló és a rajta futó szoftverek is tökéletesen vannak rá optimalizátlva


nem annyira személlyreszabható viszont atomstabil(sosem fagy vagy akad)

nagyon sok alkalmazás amit az androidnál ingyen leszedsz és megszoktad, az ott fizetős lesz

sokan mondják rá h lifestyle meg ilyenek


az android ezzel szemben egy nyitott rendszer és erre gyártják a legtöbb készüléket és lássuk be nem lehet egy rendszert 1000 telefonra ugyanugy optimalizálni mint az iphon esetében 5 darabra


ezért esetenként akadozhat fagyhat

az alkalmazások gyártásuk során alig mennek át oprendszerhez mért szűréseken így még te is rakhatsz rá amilyet szeretnél vagy amilyet meg tudsz csinálni

ez a nyitottság a szépsége és a csúnyasága is egyben mert ezért az egész android rendszer egy nagy katyvasznak tűnhet az ios mellett


a vélemények ezek ellenére teljesen megosztóak

vannak akik android után áttérnek ios-re és behánynak tőle,zárt op rendszer, alkalmazások hiánya egyebek...van akinek annyira megtetszik a stabilitása hogy oda nem adná egy androidért sem...

ízlés kérdése

próbacseresznye

2014. febr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2014. febr. 1. 14:38
 3/4 anonim ***** válasza:

#1 gyönyörűen megfogalmazta.


Annyit hozzátennék, hogy az se mindegy milyen androidról váltanál át iPhonera. Én karácsonyra vettem egy Xperia SP-t, de ha tehettem volna iPhone 5-öt vettem volna ( árkülönbség ). iPhone-ba az tetszik, ami az egyik legnagyobb erénye : GYORS , stílusos és ami engem megfog benne az az eleganciája. Se nem nagy, se nem kicsi és nagyon szép külső. Xperia SP-vel is megvagyok elégedve, bár az android se nagyon akad olyan árú telefonoknál mint az iPhone.

2014. febr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ki kell javítanom sok mindent.


"van akinek annyira megtetszik a stabilitása hogy oda nem adná egy androidért sem... "


Nem a rendszer stabilitása tetszik meg az ilyen embereknek, mert az Android is atomstabil (kivéve ha olcsó szart vagy Samsungot veszel, de olcsó szart ne a 100+ ezres iPhone-hoz hasonlítsuk).

Szimplán meg tetszik nekik a rendszer, akármilyen ok miatt, de az az ok nem a stabilitás.


" iPhone-ba az tetszik, ami az egyik legnagyobb erénye : GYORS"


Vegyél egy iPhone árkategóriájú Androidos telefont, és meg fogsz lepődni: minimum olyan gyors lesz, ha nem gyorsabb, mint az iPhone.


Legnagyobb hülyesége az embereknek, amikor az iPhone-t nem a csúcskategóriás Androidokhoz hasonlítják.


Én sem azt mondom, hogy az Android tökéletes, és azt vegyél, mert az iOS-t is nagyon jónak tartom, és lehet neked is tetszene. De nem az ilyen hülyeségek miatt, mert veszel 120-ért egy Nexus 5-öt és sosem fog akadni, atomstabil lesz, gyorsabb mint egy iPhone 5, és még sokkal olcsóbb is.

De ettől függetlenül lehet jobban bejönne neked az iPhone.


Ha már volt Androidos készüléket, akkor ami meglepő lehet egy iPhone-nál, az a zártság. Megosztásnál nem tudsz millió alkalmazást kiválasztani amivel megosztod, nem tudsz minden gyári alkalmazás helyett mást telepíteni, nem tudsz más launchert, más ikonokat beállítani, stb.

De böngészni, videókat nézni, fényképezni, facebookozni, mindent ugyanúgy tudsz rajta, csak nincs akkora szabadságod.

Ha neked ez a szabadság fontos, akkor inkább egy új Androidos telefont vegyél.

2014. febr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!