Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U-ra van olyan...

Sony Xperia U-ra van olyan Jelly Bean rom, amihez nem kell bootloader-t nyitni?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam már a bootloader nyitással, de a hivatalosnál (Sony oldalán található), és a 'gyors módszernél' is fennakadtam... Esetleg van olyan rom, amihez nem kell a bootloader-t kinyitni? Előre köszi a válaszokat.

2014. febr. 1. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs. Ha szolgáltatós a telefonod, nem fogsz tudni bootloadert nyitni.
2014. febr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem szolgáltatós a telefonom, ezért sem értem miért nem sikerült... akkor úgy néz ki nyitnom kell egy másik témát, hátha kapok egy kis segítséget, mit ronthattam el. köszi a választ
2014. febr. 1. 16:33
 3/3 anonim válasza:

én tudok egy romot :) a neve zperience és az xda oldalán letölthető, a felrakása cmw-ben történik, felmásolod sd gyökerébe, telefon kikapcs, mikor bekapcsolod hangerö+ nyomkodásával recovery mód és utánna factori reset utánna instal from sdcard.zip ott megkereded a telapíteni kívánt romot, rámész,

majd instal :) a wmc-t könnyedén telepítheted ha a playrol leszeded a recoveryx nevű appot. sok sikert a telepítéshez :)

2014. jún. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!