Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3 kijelző...

Samsung Galaxy S3 kijelző csere mennyibe kerül? :oo Sürgős, segítség!

Figyelt kérdés
Véletlenül leejtettem az S3am és betört az üveg. Működik teljesen már régóta be van törve, most határoztam úgy, hogy ki szeretném cseréltetni.Csak nem tudom hogy, HOL és hogy MENNYIÉRT cserélnék ki az üveget/teljes kijelzőt. 30.000 ftra gondoltam, annyit szánok rá, de többet is kiadnék, gyári minőségű munkáért!! Légyszi segítsetek! NAGYON S.O.S. !!!

2014. febr. 1. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
hát 30000 ft lesz a max sztem ha csak az az üveg ennyit tudok
2014. febr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Brutyó László válasza:
Javaslom az angol EBAY-t,jóval olcsobban megúszod.
2014. febr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kedves első válaszoló;) senki nem mondta hogy annyi a max. és ne azért gyere ide, hogy leszólj, hanem hogy segítséget nyújts ha nem megy köszi fáradj tovább:)
2014. febr. 11. 20:26
 4/6 A kérdező kommentje:
és már megvan 25.kba kicserélték gyári munkával;) de köszönöm 2. kommentelő.!
2014. febr. 11. 20:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem szoltalak le csak általában annyi szokott lenni :)
2014. febr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 DjDammy válasza:
Helló! :) Hol cserélték ki neked 25-be?! Nekem is ez a problémám van...kijelző és előlap tört...Köszi előre is!
2014. dec. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!