Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ajánlja mindenki az...

Miért ajánlja mindenki az Xperia SP-t? Pedig nem is olyan jó, mint amilyennek tünik.

Figyelt kérdés

Kamera - Sokan panaszkodtak rá,gyenge. Előlapi is csak vga

Akkumlátor - Rá is van panasz

Wifi - Ez a legfájóbb pont,szerintem sokaknak...Rosszul veszi a jelet,és még le is dob...


Ilyen hibákkal miért ajánljátok az Xperia SP-t? Megértem,hogy erős hardverileg,de akkor is...


2014. febr. 1. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
mert itt ugy láttam hogy a 60k alatti kategóriában ajánlották sokan
2014. febr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Worest ***** válasza:

Kamera: Akinek rossz a kamera, az másik telefont vesz.

Akkumulátor: Veszel bele új akkumulátort, a mostani telefonok 80%-a gyorsan merül.

Wifi: Nekem semmi bajom nincs a Wifi jellel, sohase dobott le, és tökéletesen veszi a jelet is, egyedi probléma.

Sőt, még ár/érték arányba is tökéletes, ennyiért nem tudsz venni jobb telefont.

Szóval, mi itt a probléma? :)

2014. febr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
[link] :) Ettől félek a legjobban...
2014. febr. 1. 19:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Az akkumulátor csodás, a többi meg vagy szoftverfrissítéssel javulni fog, ha meg nem ilyen áron akkor is megéri.
2014. febr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!