Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csaó Apple szakértők! Leírjáto...

Csaó Apple szakértők! Leírjátok nekem légyszi, hogy miért is olyan jó az Iphone?

Figyelt kérdés
Most gondolkozom egy iphone 4 ill. 4s -en. Valójában az érdekel, miért olyan magas az ára, miért válassza nagyon sok ember az Applet (jelen esetben Iphonokat), mi olyan csodálatos, igazán jó benne? Minden aprócska részlet érdekel. Köszönöm szépen:)

2014. febr. 1. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Leeht vele putzoskodni
2014. febr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az lehet :D de én komoly válaszokat kérek szépen, köszi:)
2014. febr. 1. 20:15
 3/12 A kérdező kommentje:
De amúgy gondoltam Sony Xperia S -re és Sony Xperia V -re is
2014. febr. 1. 20:16
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
2 okból vesznek az emberek iPhone-t. Akik menőzni akarnak vele, és akiknek egy atombiztos telefon kell, ami soha nem fagy, akad stb. Szerintem kicsi a kijelzője, viszont a telefon elegáns, szép, bár az 5s nem tetszik. Én is csalódt az androidban, következő telefonom WPs lesz, nekem sz iPhone túl drága, főleg hogy 14 éves vagyok. Ami nem tetszik benne hogy csap iPhone iPhoneval kompatibilis.
2014. febr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*csalódtam *az *csak... Előző vagyok.
2014. febr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én azért szeretem, mert sosem hagy cserben. Stabil és logikus, nem szedi be a vírusokat sem. A családban mindenféle telefon van - egyiket sem cserélném el az enyémre. Nem menőzés de az app store nekem nagyon bejön és szeretem a letisztultságot. Miért menőzne am az, akinek ez van?.... Nem menő. Más országokban pl Francia - minden második embernek ez van - az a fura, aki ettől eltér.
2014. febr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerinted a 12-14 éves p*csáknak mire kell az iPhone? Nem hiszem hogy a rendszer megbízhatósága érdekli őket. Lehet hogy Fr. Országban az a furcsa hogy valakinek nem az van, de ott megtehetik mert jobb az életszínvonal.
2014. febr. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már Androidos csúcskategóriás telefonom, és most van egy iPhone 5s-em, így eltudom mondani, hogy Android és iOS között ég és föld a különbség. Az Androidot azért szeretik mert személyreszabhatóbb mint az iOS ( amivel én vitatkozom mert ha Jailbreakelt akkor a testreszabhatósági lehetőségek száma majdnem végtelen). Az iOS kiaknázott rendszer nagyon stabil, gyors, logikusan van felépítve, legjobb aszisztens ami telefonban található és nem kell félni, hogy az iPhoneokba relatíve kicsi akkumulátor található, ez azért van mert a rendszernek ez is elég 1 napra folyamatos nyomkodás mellett, egyébként 2 napot is ellehet érni normál haszálat mellett. Az Android alá erős hardver kell, de leehet alatt 8000GB RAM, 600magos proci stb. akkor is meg fog akadni néha, szóval az Android minden csak nem stabil. Aztán az iPhone hardvere képes verni a 4 magos ellenfeleit, beszélek itt QS család és a Tegra család tagjairól, (bele lehet szólni a dolgokbade ezek tények és aki nem így gondolja az nem tud ellene mit tenni),persze ez nem azt jelenti, hogy mindenben megveri a QS800-at és a Tegra 4-et de van amiben sokkal jobb és ha azt nézzük hogy egy 2 magos processzor aminem gyakorlatilag az órajele sem egetrengető 1,3GHz-ről beszélünk akkor elég gáznak viszonyulnak a 4 magos társak. Az Apple mobilprocesszora a legerősebb a világon az 1 magra jutó teljesítményben. A frissítéekről pedig annyit, hogy az iPhone 2-3 évig frissítik, míg egy Androidos telefonra 18 hónap jut, ezt egy szerződésben határozzák meg valaki frissíti tovább valaki meg még ennyit se foglalkozik vele. Szóval zárás képpen, ha futó telefont szeretnél amit 1 évig használsz akkor vegyél egy Androidos csúcstelefont az kb. 1 évig jó. Ha hosszútávra szeretnél akkor mindenképpen iPhone-t. A 4col pedig mindenre elég, még ha filmnézésre nem is, de azon kívűl mindenre.
2014. febr. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az előzőnek teljesen igaza van mindenben... A kicsi kijelzőt azért írtam, mert ismerősöknek S4, S3, Z, Note 3 van, és ahhoz képest kicsi. Nekem egy Xperia Solám van jelenleg, szerintem a hardvere iOS-hoz ha otimalizálva lenne rá bőven elég lenne az akadásmentes működéshez, de az Androidhoz gyenge, lassú. Ha egy megbízható "társ" kell, akkor iOS os telefont vagy Windows Phone-s telefont vegyél.
2014. febr. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Fuu... :D Srácok! Nagyon megleptetek. Nagyon jól esik, hogy ennyi választ kaptam tőletek, ilyen sok hasznos infot. Valójában ahogy az egyik válaszadó írta, 1 évig, vagy annál hosszabb távra van szükségem telefonra...igen, hosszabb távra szeretnék vásárolni és el is döntöttem, hogy Iphone -t szeretnék. Ezek szerint tényleg megéri az árát. Pontosan ezekre az infokra voltam kíváncsi. Ha tényleg ilyen jó, akkor csak Iphone -t. (mellesleg szerintem nagyon szépek is)Nagyon szépen köszönöm a segítségeiteket. :)
2014. febr. 3. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!