Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vajon miért nem működhet az...

Vajon miért nem működhet az Ericsson T28s készülékem?

Figyelt kérdés
Rég megvan már, valahonnan szereztem/kaptam már akkor nem ment. Most előkerült és kíváncsi vagyok mi baja lehet. Töltésre sem reagál.
2014. febr. 1. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Alighanem tönkrement az akku, de lehet csak teljesen lemerült. Próbáld meg, hogy huzamosabb ideig a töltőn hagyod, ha fél-egy óra múlva sem reagál, akkor valószínűleg halott (feltehetően az akku).
2014. febr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocs, félreolvastam először, szóval már annak idején sem ment. Akkor sok minden lehet a baja, pl alaplap hiba is.
2014. febr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hmm akksit ki lehetne deríteni ha kábellel egy működő aksira kötném nem ? egy újabb fajta akksi is jó, pl galaxy s1?
2014. febr. 1. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!