Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Adnátok tanácsot? Érintőképern...

Adnátok tanácsot? Érintőképernyős telefont szeretnék venni, és nem tudtam dönteni. (folyt. Lentebb)

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a Samsung S5230, és az LG GT500, LG KP502. Keresgéltem itt a gyakorikerdesek.hu-n, és úgy látom, a nagy többség a Samsung-ot ajánlja. Ami nekem fontos: zene/médialejátszó, ébresztés, szép képek, és nagy memória. Most Sony Ericcson W508i készülékem van. Nagy kérdés: ennek a memóriakártyáját át tudom tenni a tervezett telefonokba, vagy csak Sony Ericcson-hoz kompatibilis? (a csomaghoz járó memóriakártyáról van szó természetesen)

És még egy kérdés (előre jelzem, nem vagyok kíváncsi a beszólásokra, és pocskondiázásokra---elsősorban lányoknak szól a kérdés) Műkörömmel mennyire könnyű használni az érintőképernyős telefonokat? Sms-t írni lehet vele?

Előre köszönöm mindenkinek a fáradozásokat! :)


2009. dec. 6. 12:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem mű körmöm van, viszont elég nagyok (és ápoltak!) és samsung s5230-om van, és nagyon jól lehet sms-t írni :D sőt még talán hosszú körömmel egyszerűbb is. plusz nem lesz annyira ujjlenyomatos a képernyő.


én mindenképpen a samsung s5230-at javasolom.

2009. dec. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Én is ezek között gondolkoztam, és elmentem egy media markt-ba és kipróbáltam mind a 2-t. Hát egyből a samsung mellett döntöttem, mert az LG-nek nagyon egyszerű a menüje, a samsungé sokkal szebb.

Sztem Te is menj el kipróbálni és dönts úgy.

Én eljutottam odáig h samsung, de most az S5230-as mellett a corby is tetszik, mert az ha akarom fehér ha akarom pink stb. :) Sztetek meik jobb?

2009. dec. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

szia!


nekem is műkörmöm van, és érintőképernyős telóm:) szóval sokkal könnyebb kezelni hosszabb körmökkel szerintem. Én valamelyik LGre voksolnék a helyedben, a samsungok eléggé gagyik, több ismerősömnek volt, és huhh...nem valami nagy eresztés egyik sem. Nekem KP500-am van kb 2 hónapja, nagyon szeretem, jó kis telefon:) Egyébként GT500-at választottam volna, csak nagyon jó áron sikerült szerezni a KP500-at:)

2009. dec. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a részletes, és normális válaszokat :)

Továbbra is várom az ötleteket, és a memóriakártyát illetően is kíváncsi vagyok (továbbra is!! )

2009. dec. 6. 13:26
 5/11 anonim ***** válasza:
az LG-k tutira micro sdt kezelnek csak, emlékeim szerint az SE-kben valami másféle van, szóval szerintem nem:( de van 1 nagyon jó kis oldal ajánlom figyelmedbe(www.telefonguru.hu)
2009. dec. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a Samsung sokkal jobb, mint a 2 LG. Én teszteltem mindegyiket. Az győzött meg az S5230-ban, hogy sokkal jobban személyre szabhatóbb, mint az LG. A Sony Ericcsonba Memory Stick Micro(M2) memória kártya van, ezekbe medig microSD kell-->nem tudod átrakni:( Az érintő képernyőt pedig 5 perc után könnyű használni.

u.i.:majd írd meg, hogy milyet vettél!

2009. dec. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Még egyszer köszönöm a hasznos tanácsokat, nagyon hálás vagyok :)Végülis a Samsung 5230-at vettem meg, és eddig nem csalódtam:):)
2009. dec. 7. 08:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Írnál egy két gondolatot a telóról, mi az ami nagyon tetszik benne és mi az ami nem? Köszi előre is!
2010. jan. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szia! Tetszik nagyon, hogy tényleg teljesen egyénre lehet szabni (menüháttér, menü betűtípusa, stb.) Nagyon szépen szól a hangszórója, a rádiója is bevált. És nem beszélve a szép kijelzőről.

Nem sokat kameráztam vele, de talán volt olyan telefonom, ami szebb képet csinált. De ezzel ne törődj, mert nem állítgattam be a fényerőt, meg ilyesmi, lehet, hogy én nem voltam alapos.

Negatív dolgot nem nagyon tudok említeni, talán annyi, hogy nekem idő kellett ahhoz hogy megszokjam az érintőképernyőt. Az sms írás a mai napig kicsit lassabban megy, de ez legyen a legnagyobb probléma:)

2010. jan. 17. 16:48
 10/11 anonim válasza:
A Samsung 5230 van olyan ceruza vagymi? (nem tudom hogy hívják) Csak fekete, vagy más színekbe is, pl rózsaszínbe is lehet kapni? Köszi a választ előre is.
2010. márc. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!