Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bármelyik sim kártyát kilehet...

Bármelyik sim kártyát kilehet vágni micro sim-re? És ha az a kártya még előfizetéses de kivágom abból lehet valami következmény?

Figyelt kérdés
Ugyanis a mostani telefonomon betört a kijelző nem működik a mikrofon és kb használhatatlan az egész,de a T-mobilban (Telekom)eléggé nevetséges áron akarták megjavítani és ezért lehet, hogy új telefont kell vennem de az újabb telefonok ugye micro sim-esek és nekem egy sima sim kártyám van ami előfizetéses. És ezt az előfizetéses simet szeretném használni egy független telefonban, hogy azért ne feleselgessen fizessek a semmiért.

2014. febr. 2. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Megoldhatod otthon is, csak vigyázni kell meg ne sérüljön a chip része. De biztonságosabb ha beviszed a szolgáltatódhoz, és párezer forintért kicserélik microsim-re.
2014. febr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amikor vettük a telefont akkor elrontották és részletre adták a telefont , és akkor most lehet azt csinálni h a részletet fizetem tovább de veszek egy független telefont és a szolgáltatónál becseréltetem a kártyát microsimre hogy ugyan az az előfizetést keljen fizetnem és úgy használni egy tudjak másik telefont ,hogy legalább az előfizetést ne fizessem a semmiért ?
2014. febr. 2. 15:14
 3/4 A kérdező kommentje:
És köszi a gyors válaszod :)
2014. febr. 2. 15:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. febr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!