Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kopik az iPhone 5-m, mit...

Kopik az iPhone 5-m, mit tegyek? (Több lent)

Figyelt kérdés

Nemrég vásároltam egy fekete, 8 hónapos iPhone 5 készüléket (előzőleg bemutató telefon volt, hibátlan). Mostanában észrevettem, hogy a sarkain, és az alján kopik le a festék (Tokban tartom, elől-hátul fólia).

Szerintetek érdemes ezzel foglalkozni, ha igen, akkor kihez forduljak? Attól a cégtől, akitől vettem, Apple Store-ban vásárolta, tehát az Apple-hez kéne fordulni?


2014. febr. 2. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos még a vásárlás előtt kelett volna tájékozódnod egy kicsit. Köztudott, hogy a fekete iPhone 5 készülék nem anyagukban feketék, hanem anodizálva vanak. Sajnos bizonyos készülékek kopnak. Már a megjelenést követően felvetették ezt a problémát, és az Apple ki is adott egy tájékoztatást, melyben azt mondják, hogy a 36. és a 37. héten gyárott készülékek kopnak leginkább. Sajnos a kopás problémát nem is sikerült orvosolni, ezért az 5S-ben már nincs fekete, hanem egy új színt vezettek be(Space gray). Sajnos nem garanciális probléma, nem fognak foglalkozni vele. Az összes fekete iPhone 5 kopott.
2014. febr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Egyébként javaslom, hogy vegyél olyan tokot, melynek a belseje valamilyen bélelt anyag, tehát nem karcolja a telefont. Javaslom az iPhone 5S caset, amely természetesen 5-re is jó. Persze ha veszel, csak feketét, mert a többi szín kegyetlenül kopik. :)
2014. febr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
42%
Ez mar a negyedik Iphone 5ös kerdes ma.
2014. febr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ha 8 hónapos, elvileg van még 4 hónap garancia rá, és az ilyen i5-öket elvileg cserélik gariban. egy próbát megér.
2014. febr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem cserélik sajnos.
2014. febr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#1-nek abszolút igaza van: fekete iPhone ilyen. Nálunk munkahelyi (szoftvertesztelési célokra használt) iPhone 5 sarkai is le vannak kopva, pedig az csak a fiók és az asztallap között "utazik".
2014. febr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Aki 19:02-kor válaszolt, kérdezem: Hol tudnák megjavítani/kicserélni?
2014. febr. 2. 19:35
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos cserélni tényleg nem fogják. Javítattni természetesen lehet, például az i-dokinál, 25 ezer forint egy készülék ház csere. Viszont ugyanúgy kopni fog az új is. Inkább vegyél egy jó tokot és tartsd abba. Esetleg netről rendelj fóliát a telefon oldalára.
2014. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. febr. 2. 19:45
 10/12 anonim ***** válasza:
igen, mondjuk apple store-os más ezek szerint. én a telekomnál vásároltam, és nekem kicserélték, mert nekem is kopott. mondjuk ezt 2 hónapos korában tettem meg.
2014. febr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!