Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történt a telefonomal?

Mi történt a telefonomal?

Figyelt kérdés

(SE W300i)

Régebben "csak" annyi baja volt hogy nem mindig indította el a számokat..vagy kicsit összemixelte XD(fura zajok meg hangok jöttek ki a telómbol)

..oké.kb 1 hónapja ha kinyitom fehér a képernyő..

akkor összecsuktam kicsitottam mégegyszer..jó volt..aztán már 4-5x kikellett nyitnom meg összecsuknom mire "jó lett"..aztán néha a képernyő fehér csíkos volt..oké..de 2-3 napja ez sem működik..csak a fehér képernyőt mutatja..ugymond fehérhalálozik..a hátteremet utoljára 3 napja láttam..eddig ha pihentettem 30 percet kb akkor jó volt..most már az sem..de minden működne rajta..hivni lehet(de nem ajánlottXD) engem tudnak hívni..a zene megy rajta..mit csináljak vele hogy még karácsonyig kihúzza?..tegnap este lekapcsolt..feltettem tölteni bekapcsoltam..egy pillanatra láttam a képernyőmet..de aztán fehérhalálozott..szal most azt se tudom hogy mennyi rajta az idő..ez azért fontos mert reggel ha kelek h menjek suliba akkor ébresztenie kéne :/


2009. dec. 6. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Kijelző átvezető szalagkábel
2009. dec. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezzel vagy semmit vagy költeni kell rá 3-4 ezret + szerelés.
2009. dec. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szóval akkor semmi remény?:(
2009. dec. 6. 18:20
 4/5 anonim válasza:

ha jól értelmezem, karácsonyra új telót kapsz.

akkor esetleg nincs egy msik, éppen nem használatos telótok otthon?:S

mert nekem is volt ilyen, és azt mondták, h ez egyszerűen elromlott, ezért megjavítattuk.

2009. dec. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nincs:/

az a legjobb hogy amint beérek suliba működik :D

órák közötti szünetbe mindig megnézem és mindig jóó..:D

itthon meg sose-.-" :D

a telom lehet helyettem is szeret suliba járni:D

2009. dec. 8. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!