Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S Advance-nél...

Samsung Galaxy S Advance-nél az Android verziót hogy tudom 4.1.2-ről 2.3.6-ra állítani?

Figyelt kérdés
Ugye bár én úgy kaptam én ezt a telefont meg a Telenortól, hogy már a Jelly Been féle 4.1.2-es verzió volt rajta, de már vagy fél év eltelt és nem bírom tovább, folyamatosan lefagy, YouTube-on nem tudok normálisan videókat végignézni, mert beakad, néha még akkor is ha hívnak, gombokat nyomom lefagyás közben, nem csinál semmit több percig. Legtöbbször az akkumlátort ki majd be kell helyezni, hogy életre keljen vagy várok több percet, de nagyon idegesítő. Még netezni se lehet néha normálisan. Ezért gondolkoztam azon, hogy visszalehet állítani az Android verziót 4.1.2-ről 2.3.6-ra? Talán akkor már nem fagyna le sokszor. A telefon már ki lett függetlenítve szóval már elveszítette garanciáját, lehet hozzányúlni a verzióhoz. Nagyon fontos a válaszotok!

2014. febr. 2. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=ModCPTUbIjA


A fagyáson segíteni fog szerintem, az én Arc S-em is jobb lett a DG-től.

2014. febr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem nagyon vagy otthon custom romok flashelésében (és úgy látom nem vagy), akkor azt ajánlanám, hogy a Sammobile.com-on keresd meg a típusoddal és az alapsávverzióddal egyező 2.3.6-os romot, ha van ilyen, és telepítsd fel odinnal gépről. Ha nincs, akkor meg keress rá egy customot, és cwm-mel flasheld rá.

Hangsúlyozom, hogy bőven van esélyed arra, hogy elveszíted közben a telefonodat, mert valamit félrekattintasz vagy egyszerűen csak összeesküsznek ellened az elemek, úgyhogy határozottan saját felelősségedre csinálj mindent! Bármi gond vagy kérdés van, pm-ben keress.

2014. febr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!