Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha kifüggetleníttetem a...

Ha kifüggetleníttetem a telefont akkor nem tudja a szolgáltató letiltani ugye?

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 06:17
1 2
 11/18 menta34 ***** válasza:
200?? milyen telefon az?
2014. febr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
biztos menő szifon
2014. febr. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
De hihetetlen okosak egyesek. Nem a telefon törlesztő elmaradásom 200, hanem volt egy 15e számlám amit nem tudtam befizetni, jött a következő havi hozzá és felmondta a szolgáltató a szerződést. A telefon részletei rendesen voltak fizetve, viszont csak azt nem lehet kifizetni csak a számlával együtt. Így a kötbérrel mindennel együtt jött ki ez a 200e számla.
2014. febr. 3. 11:43
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem, hogy hogy jött össze 15 ezer forintos számlából 200 ezres, biztos nagyon ügyes vagy.

De teljesen mindegy, szerződéssel, feltételekkel vetted a telefont, ha nem fizeted semmi jogod használni, ez így szimplán lopás. Tiltsák is le szépen.

2014. febr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Wadmalac ***** válasza:

"hogy jött össze 15 ezer forintos számlából 200 ezres"

Elmaradt számla (mellesleg nincs szolgáltató, aki EGY elmaradt számláért felmondja a szerződést) plusz a telefon HÁTRALÉVŐ részletei, plusz elmaradó részlet-kamatterhek, plusz ügyviteli díj stb.

Ilyenkor a szolgáltató rádveri a takarítónő gázszámláját is.

És nincs nagyon mit ugrálni, mert ott egy szerződés, amit aláírtál, pontosan ilyen feltételekkel.

El lehet sétálni egy ügyvédhez, aki saccperkb. 10.000,- + ÁFA-ért tanácsadás címén elmondja neked, hogy ezt megszívtad.

Vagy iszonyat mázlival talál valami kiskaput a szerződésben, amivel csökkenhet az összeg. Nem feltétlenül többel, mint amibe az ügyvéd kerül.

2014. febr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Megegyezel részletfizetésben. Mellette fizeted az aktuálisakat. Talán belemennek .
2014. febr. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem is volt elmaradás... tiltott...,de a telefont tudtam használni. Kifizettem az elmaradást (csak egy volt) és +7 e. forintot,hogy a tiltást oldják fel. Muszáj voltam,mert diákmelón ott kerestek,mindenki azt a számot tudta. Ennyi volt.
2014. febr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Wadmalac ***** válasza:

"Nekem is volt elmaradás... tiltott...,de a telefont tudtam használni. Kifizettem az elmaradást (csak egy volt) és +7 e."

Ez így működik, ha 60 nap elmaradás van és emiatt letiltás. De az még nem szerződésbontás.

Utána már kehésebb.

2014. febr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!