Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel ot 990 es telomhoz...

No89 kérdése:

Alcatel ot 990 es telomhoz leszedtem gépre a gyári oldalròl az upgrademet végigment a % de a telo nemindul el csak az adroid felirat es a telenor és ennyi hogyan tudnám helyrehozni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Alcatel ot 990 hard reset ha szerencséd van


[link]


Vagy az Alcatel one touch upgrade szoftverrel.


Na sikerült a hard resettel?

2014. febr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Gergő512 válasza:

Kedves kérdező!


Ezt a telefont én is megvettem. Mileőtt mindenki lecsapna válaszomra, el kell mondanom ez a típus nagyon rossz.

Nekem kettő van belőle. Naponta tölteni kell, és állandóan lefagy! Ezért én azt mondom , illetve ajállom, hogy minnél hamarabb szabadulj meg töle, és az Alcatel telefonokat mindenképen hnyagold.


Kihangsulyozom mégegyszer, hogy nagy tapasztalatom van ennek a tipusról.


Ha netezéstre kell egy mobilezköz, mindenképpen tablett a megoldás, ha telefonálni karsz vegyél egy nokia 100 tipusú hagyományos telefont.


Nálam így bevált a tökéletes eggyensúly.


Remélem tudttam segíteni.


További szép napot kívánok!

2014. febr. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
az upgrademével csináltam de ahogy most rávan dugva gépre nemismeri fel
2014. febr. 3. 10:02
 4/10 A kérdező kommentje:
ezért nemtudom megint frissiteni a kombinációs gombokra nem reagál pl bekapcsolo gomb és hangerö gomb fel ilyenekre nem. reagáll
2014. febr. 3. 10:04
 5/10 A kérdező kommentje:
nekem joez a telefon mert a munkahelyen tisztapor minden meg mocsok oda megteszi munkástelonak
2014. febr. 3. 10:06
 6/10 anonim válasza:
hangerõ le és bekapcsoló gomb hosszan nyomd le egyszer sok szerencsét.
2014. febr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
?
2014. febr. 3. 10:24
 8/10 A kérdező kommentje:
lenyomtan most fekete a kepernyő és a gombok világítanak
2014. febr. 3. 10:25
 9/10 Wadmalac ***** válasza:
Az már jól hangzik, a flashmódban fekete a képernyő, nem ír ki semmit.
2014. febr. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
semmit nemirki csak a 2 logót az elején szerintem bootloopba futottam csak nemtudom hogykéne visszacsinállni
2014. febr. 3. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!