Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Advance S...

Samsung Galaxy Advance S GT-i9070 miért nem csatlakozik az 5 mhz WIFIre?

Figyelt kérdés

Eddig jó volt, felment a hálózatra gond nélkül, de egy ideje azt írja hogy 'authentication error' és nem tud csatlakozni. A hálózat beállításai nem változtak, az összes többi eszköz (TV, laptop, stb. gond nélkül használja)

Ötlet...?


2014. febr. 3. 12:25
 1/2 anonim válasza:

Mert olyan nincs... :-)

Esetleg 5 GHz (tudom, csak elírtad). Az 802.11n szabványt támogatja, de az nem jelenti azt, hogy működik 5 Ghz-n. Nekem 2.4GHz-n működik. A Samsung oldalán nem írják, hogy tudná. Bár több helyen azt írják, hogy tudja, én azt mondom nem tudja, mert ha én átállítom a routerem, akkor nem ismeri fel a hálózatot (persze akkor nekem itthon semmilyen wifi-s cuccom sem megy).

2014. febr. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Előző vagyok. Még annyival egészíteném ki, hogy amennyiben tényleg 5 GHz-n használtad, és korábban ment és most nem, akkor az egy szoftver hiba lesz a telefonban. Menj be a telefon beállításaiba, és vagy töröld, és hozd létre újra a router elérési beállítást, vagy (és ez a legegyszerűbb, és ugyan olyan hatékony) a meglévő beállításban módosítsd a jelszót egy hibás jelszóra, kapcsolódj, és aztán vissza a jó jelszót. Akkor működnie kell.

És ha neked megy, akkor én újra fogom próbálni az 5GHz-s beállítást.

2014. febr. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!