Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kapcsol be a telefon...

Miért nem kapcsol be a telefonom? (Samsung galaxy mini)

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy új szoftvert, mert frissíteni akartam..

Újra formáltam az egész telefont, minden letörlődött róla, így bekapcsoltam és ment. Rá raktam az update.zip -et amit letöltöttem, utána meg rámentem az "apply update.zip" -re miután a bekapcsoló és a középső gombot lenyomtam. Azt irta hogy sikerült a telepítés, de amikor reboot-olom vagy kikapcsolom és vissza akkor nem hozza be. Előhozza a "SAMSUNG www.samsungmobile.com" feliratot. Már körülbelül 1 órája ezt mutatja.



2014. febr. 3. 19:18
 1/4 anonim válasza:
Csinálj hard resetet
2014. máj. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a probléma. Neked megoldódott?
2014. júl. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
kb nálam is ez van. berakom a kártyát off. kiveszem full jó!
2014. júl. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bevittem szakértőkhöz, ők megoldották. Kivülről kellett teljesen más rendszert rá rakniuk, összeomlott amit én raktam rá egyből.
2015. febr. 19. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!