Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tönkre fog menni a mobilom?...

Tönkre fog menni a mobilom? (Bővebben lent). Nagyon megköszönném a válaszokat.

Figyelt kérdés
Szóval ez a mobil most van meg kb egy és fél éve.Az utóbbi időbe észrevettem,hogy amint lehúzom a töltőről,kb 10 percen belül lemerül.Se a fény ereje nincs maxon,se a wifi nincs beállítva.Egyébként Samsung éríntőképernyős telefonról van szó.Mostanában már azt csinálja h ha töltőre dugom egy kis idő elteltével rezeg egyet(ezt idáig nem csinálta) és ma valaki felakart hívni,de csak kicsörgött és aztán nekem meg ki se jelezte,hogy volt egy nem fogadott hívásom.Mi lehet ennek az oka,illetve mit tudnék tenni?

2014. febr. 3. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
első probléma valószínűleg az aksi haldoklik, ki kell cserélni. a másik meg , hogy egy gyári beállítás visszaállítása nem ártana
2014. febr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha tíz perc alatt lemerül, cseréld ki az aksit. Ha szerencséd van csak ennyi a probléma.

Nekem volt régebben egy nokia 3210-es az is hasonlóan viselkedett, de ott nem az aksi volt a "ludas". Hiába cseréltem aksit a telefon 1-2 óra alatt lemerült.

2014. febr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Mennyibe kerül egy ilyen aksi?
2014. febr. 4. 00:45
 4/4 anonim ***** válasza:
a telód nem megy tönkre, az akksicsere majd' minden mobilnál szükséges rossz, ha már évekig használják. kb 2-3 e ft. Ha nem jelezte a hivást, az is lehet, hogy véletlenül bekapcsoltad a samsung egy érdekes opcióját, az ún. Álhivást! Ha képernyőzárnál megnyomod a hangerő gombot, akkor aktiválódik és kicsöng, mintha hivás lenne :)
2014. febr. 4. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!