Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S nél normális ha...

IPhone 4S nél normális ha először csak közelről érzékeli a wifit?

Figyelt kérdés
szóval nekem ha még ismeretlen a wifi akkor csak a router hez közel ismeri fel. De van, hogy itthon is ha csatlakozni akarok közelebb kell jönnöm a router hez. ez normális?

2014. febr. 3. 23:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem sima 4 van, de ne nincs ilyen problémám. Az egész lakásban veszi a jelet.
2014. febr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nekem is teljesen jó. ha használtan vetted, akkor elég gáz sajnos. 4S-eknél eléggé gyakori, hogy meghibásodik teljesen, lehet ez is ennek az előjele, de talán nem.
2014. febr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
hát ujjonnan lett véve de gyári hibás... mozog a home gomb, meg nem lehet hallani engem telefonálás közben, csak kihangosítva.. nemsokára visszük megcsináltatni, akkor megnézetem
2014. febr. 5. 11:29
 4/17 anonim ***** válasza:
Rendes boltban vettétek? Nem lehet, hogy valami hamisítvány?
2014. febr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ha nem mozogna a home gomb, nem lehetne megnyomni :D:D amúgy nekem az sem mozog, szóval igen, esélyes, hogy nem is eredeti.
2014. febr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
eredeti. app storba belép, iTunes felismeri :D
2014. febr. 5. 15:32
 7/17 anonim ***** válasza:
de gsm-ben vetted? mert akkor meg lehet mégsem igazából olyan új, mint ahogy azt árulták.
2014. febr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

1. [link]

2. Telefonodon: Beállítások- Általános-Infó- Sorozatszám

3. Bemásolod a sorozatszámot, és nézd, meg, hogy van-e valid purchase dat(ez nagyon fontos) és, hogy gari van- rá? Ha mindkettő van, akkor irány Adrásy Út. 36. És garanciálissan cserélni fogják.( ha tényleg gyári hibás készülékről van szó).

2014. febr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
igen gsm be. elvileg akkor jött meg az áru. gari még van rá és a vaild purchade is ki van pipálva
2014. febr. 8. 18:24
 10/17 A kérdező kommentje:
Purchase*
2014. febr. 8. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!