Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nincs valami normális Facebook...

Birnir kérdése:

Nincs valami normális Facebook Windows Phone 8-ra? Vagy valami Facebook Messenger?

Figyelt kérdés
Én inkább Chatelésre használnám...És az alapből feltelepített Facebookal meg az lenne a bajom ,hogy nem mutatja ki mikor van fent és nem jelez ha írnak nekem !
2014. jan. 25. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Facebook BETA-t töltsd le (Áruházban nem fogod megtalálni: [link] ) facebook messengerre meg nincs szükség, mert vagy beépített csevegő: nyisd meg az SMS-eket, swipeolj balra, és tedd magad elérhetővé!
2014. jan. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha szinkronizálva van a facebook profilod és elérhető vagy akkor jeleznie kell.

így nincs messenger

a microsoftos facebook alk meg nekem teljesen bejön...a legutolsó frissítés óta teljesen kényelmes és gyors

kivéve ha karakószörcsögről töltöd fel a fullhd képeket hspda-val XD

2014. jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 b95 ***** válasza:
az FB messengerre szükség lenne, mert a beépített végtelenül fapados. A szöveges üzeneten kívül a világon semmit nem képes megjeleníteni. Ráadásul az előzményeket sem tölti le.
2014. jan. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!