Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha jailbreakelt IOS7-es...

Ha jailbreakelt IOS7-es iPhone-4 re ráteszem a Siri 6.1.3+-t elromolhat?

Figyelt kérdés
Mert azt írja, hogy 6.1.3-at futtató eszközökre. De nekem IOS7-em van és az IOS7-es siri még béta változatban van (hiányzik a bináris fájl) Így jelenleg csak a 6-os verziót tudnám rátenni. Ha ráteszem működni fog, vagy indításkor az apple logónál megáll?
2014. febr. 4. 22:14
 1/2 anonim válasza:
Nem romlik el, max összeomlik a rendszer és újraindul a Springboard (a felhasználói felület), vagy restartból nem bootol fel. Egy software-es restore helyreállítja a problémát, azaz mindent letöröl és egy új rendszert telepít fel. Amúgy Cydiában nem érdemes szórakozni a korábbi rendszerek programjaival, ha csak nem írják külön a leírásba, hogy tesztelt, működni fog. Néha működhetnek, de sokszor gyakori respring, vagy restore lehet a vége.
2014. febr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönom, amúgy nem is néztem, hogy engedi e telepíteni. Fel akartam telepíteni mert hát próba szerencse. Erre nem engedi :D Na mind1 megvárom még kiadják a teljes 7-es verziót addig boldog vagyok nélküle :)
2014. febr. 5. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!