Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tud segíteni valaki, hogy...

Manominator1992 kérdése:

Tud segíteni valaki, hogy lehet rendszert telepíteni egy Samsung Galaxy Ace gt-5830M típusú készülékre, ami teljesen üres?

Figyelt kérdés

Odinnal ment egyszer a telepítés, azóta sehogy nem tudom download módra bírni, és nem találok olyan rom-ot se amit recovery-ből elfogadna (neten lévő piszkált romokat már majdnem mind néztem, eredetit nem találtam ) .

3 Napja szenvedek vele, de recovery módon kívül mást behozni nem sikerült. más kombinációkkor vagy teljesen fekete a kijelző, vagy ugyan úgy mint sima bekapcsoláskor a logó.

A telefon akkumulátora alatt 5830i van de mikor bejönne 5830M-et ír ki logóra.



2014. febr. 5. 10:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
szerintem multiméterrel meg lehet mérni azt hogy melyik láb melyik szálon folyatatódik
2014. febr. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Szervizben azt mondták 3000 Ft ért megcsinálják,egy napig ott kell hagynom... Ők meg tudják 1000% csinálni?
2014. febr. 12. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!