Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hey! Iphone zsenik. Mondjátok...

Hey! Iphone zsenik. Mondjátok már meg, melyik a legjobb tok, milyen fajta véd a legjobban?

Figyelt kérdés
thanks a lot ;)

2014. febr. 5. 20:02
1 2
 1/11 Saavedro ***** válasza:

Szilikon tok kerettel (tehát ami kicsit kidomborodik az előlap síkjából és így kis mértékben védi is a kijelzőt)

Bőrtok mágneses zárral (nem nyílik ki olyan könnyen zuhanáskor)

2014. febr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem eredeti Apple bőrtok van az 5s-re... szerintem a legelegánsabb tok, igaz, hogy 11 ezerbe kerül, de egy 200 ezres telefonhoz képest az már annyira nem sok. Szerintem elég jól védi, ha sima felületre esik akkor a képernyőt is, mivel valamelyest kilóg a pereme a képernyőnél.


Vehetsz survivor tokot is, annál jobban semmi nem véd, viszont elég hülyén néz ki.:D Én az Apple tokot ajánlom, nekem legalábbis nagyon tetszik.

2014. febr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne vegyetek eredeti Apple bőr tokot,mert én vettem az 5S-hez,és a zsebemben hordtam-két hét után visszavittem,mert a 4 sarka egyenletesen lekopott!

2014. febr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Itt találsz egy csomó féle tokot:

[link]

A bőr tok jó, de általában műbőr és azok kopnak... eredeti bőrt kell venni, azok ugyan drágábbak, de sokkal tartósabb vagy vannak a minőségibb műanyag, TPU tokok.

2014. aug. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Spiegen tokok nagyon jók.
2014. aug. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A spiegen tokok pont, hogy nagyon rosszak. Senki se vegyen, nekem igaz nem Iphone-hoz, hanem Galaxy S5-höz volt, de folyton szétesett a tok, ragasztani kellett, csiszolni kellett belőle a töltőnél, hogy ki lehessen nyitni a fedelet és a 3,5-es jack-nél is, hogy be lehessen dugni értelmesen egy jack dugót.. a tok folyton lejár a telóról, nincs rajta biztosan, ráadásul nagyon drágák is, csak jól néznek ki, de amúgy semmire sem jók..


Iphone fórumokon meg írták, hogy az 5S-nek szétkarcolta a vázát és nem is válaszolnak a levelekre.. felejtős, senkinek sem ajánlom!!!

2014. dec. 28. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Persze, ki lehet fogni rossz darabokat. Ugyan így ahogy vannak hibás iPhone ok is, vagy bármi más.

Az enyém évek óta bírja, és ha mind azt amit a tok eddig kibírt a telefon kapta volna direktben akkor már rég a kukába dobhattam volna.

Most vettem a feleségem 6 jára is egy spigent, és tökéletes.


Persze vannak gyengébb modellek itt is, pl a hybrid ex sorozat, aminek a műanyag kerete nagyon könnyen elpattan. Viszont erre vannak a tesztek, felhasználói vélemények. El kell olvasni, és azt megenni amiről csak jót írnak.

Amazon tele van ilyenekkel.

2014. dec. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Spigen SGP Slim Armor S nagyon jó tok,soha nem volt semmi baja,és nagyon strapabíró.
2014. dec. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6%
Nem "rosszat fogtam ki" gyárilag szar :) szarul van tervezve.. azt nem is említettem, hogy a hangerőgomb szabályzóját rettenet nehéz volt miatta megnyomni.. az, hogy a töltőcsatlakozó helyén pár miliméteres lyukat hagytak az nem lehet gyári hiba.. az bizony tervezési hiba, és nem is kicsi. Akik tervezték biztos nem próbálták ki, hogy milyen használni élesben, hanem elméletben megcsinálták és gondolták jóvanazúgy.
2014. dec. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Erre való a garancia!
2014. dec. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!