Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade C/ ZTE v889s nincs...

ZTE Blade C/ ZTE v889s nincs elég tárhely?

Figyelt kérdés
Most vettem a telefont és beállítottam, hogy az sd kártyára mentsen, ahol 2,16GB szabad hely van a 7,68-ból. A telefon memórián 2,05GB-ből 2,04GB van, a belső memórián pedig 12,31mb van. Bármire állítom a mentést azt irja ki, hogy nincs elég memória. Meg kéne root-olni, vagy a rom-mal van baj? Mit csináljak vele? Előre is köszi!! :)

#ZTE Blade #SD kártya #tárhely #ZTE #root #ROM #zte blade c #zte v889s
2014. febr. 6. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyári körülmények között csak annyit tudsz tenni, hogy szépen megnézed mi az ami még nincs áthelyezve a kártyára és azt áthelyezed. De így se kerül át teljesen minden az sd-re. A gyorsítótár ürítése is javasolt. Jobb megoldás ha rootolod a telefont csinálsz egy ext2 vagy 3 partíciót a kártyán és használod a link2sd nevezetű alkalmazást.
2014. febr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Áthelyeztem minden áthelyezhetőt, de semmi.. :( Megpróbálom a többit. Köszönöm szépen!! :)
2014. febr. 6. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!