Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tegnap vettem egy Nexus 5-öt....

Tegnap vettem egy Nexus 5-öt. Nagyon furcsa és új ez a KitKat android, illetve még nemigazán ismerem a telefont sem. Lent leírok pár kérdést, válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Szóval. Ugye a Nexus 5 androidja teljessen szűz, szinte nincs rajta semmi, ami nagyon jó. Csak hát nem igazán tudom mit rakjak rá és mit nem, mit muszály és mit ne erőltessek. Elsősorban NEM játékokra gondolok. Pl.: Csatlakoztattam géphez, ráraktam, a "Downloads' mappájába másoltam pár appot, de nemtudom hol nézzem meg őket, nyissam meg. Ésegyb pratikákat, tippeket tudnátok mondani, vagy olyan MAGYAR nyelvű kézikönyvet, útmutatót linkelni, ahol ezeket részletesen megtalálom?:) Válaszokat előre is köszönöm!:)

2014. febr. 6. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy csinálj először egy mentést az adataidról. Mégpedig azért, ha teszteled a telefont mindenféle progival, és valami balul sül el, lefagy, vagy akármi történik, akkor legyen mentésed névjegyekről fotókról fontos dolgokról, vagy szinkronizáld a google fiókoddal online.


Ha bármi para lesz a telefonnal egyszerűen nyoma Nexus 5-őn egy hard resetet.

[link]


Tehát nagy gondod nem lehet. Rakj rá minden hülyeséget, próbálgasd a programokat, és ha nem tetszik fogod nyomsz neki egy gyári visszaállítást és újrakezded.


Első körben ennyi.

2014. febr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
wtf? az appokat play-ről kell letölteni, a zöme ingyenes. fájlkezelőt rakj fel rá (total commander /társai) , meg mi ez hogy teljesen szűz? úgy írod mintha nem lehetne megnyitni a zenéket,videót indítani stb.
2014. febr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Wadmalac ***** válasza:

Root Explorer v. Total Commander fájlkezelőnek

MX Player v. VLC Player filmekhez

Pc-telefon kapcsolathoz Wifi Transfer ha root lesz, Samba

Telefon-telefon direkt wifi kapcsolathoz Super Beam

Képalbumnak QuickPic

Okos billentyűzet: Swiftkey

Takarításra CleanMaster

Irodai témák: Olive Office, CamScanner

OTG NTFS támogatásra: Paragon (root kell)

2014. febr. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!