Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez nem normális ugye?

Ez nem normális ugye?

Figyelt kérdés

tegnap vettem egy használt galaxy yt egy boltban ahol szervizelnek is. de az aksi àllàsàban 1 1.5%ot merül percenként és picit dagadt is. nem forròsodik. megnéztem az aksi használatot és a fényerő minimumon az időkorlàt is és alap kép van kint ìgy 53%ot használ.

a boltban azt mondták 3 hò gari van rajt. az az aksi cserére is érvényes?


2014. febr. 6. 21:15
 1/3 b95 ***** válasza:

Szerintem érvényes arra is.

Mindenképpen vidd vissza, mert ha púpos az akku és nagyon gyorsan merül, az nem sok jót jelent.

2014. febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy 8 ezer forintos teló ennyit tud.

De ha már garis, akkor használd ki.

Illetve ne szégyelld megkérdezni.

Ne minket, hanem a boltot ahol vetted.

2014. febr. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem szégyenlem de nehéz megoldanom hogy bemenjek.

2 óra után végzek az iskolában és 4re vissza kell érnem az iskolába a koleszos házirend miatt. bemegyek a boltba 2:20as busszal és 15:25kor tudok visszamenni.

de közbe meg enni se árt ami ez miatt 7ig nem sikerül. meg nem is engednek be mintket sűrűn a városba. és be kell lógni, szal nem kockáztatok ha nem muszály.


Az aksi egyébként eredeti, az van ráírva h 2011. nem tudom mikor volt először használatban.


egyébként telefon terén nem volt sok választásom mert heti 2ezer forintból élek koleszban, spórolni nehéz mert enni is kell valamit. és bevittem 2 telefonomat amik hibásak voltak és ezt nyertem rajtuk. ez volt a legolcsóbb, a nagyon régi fekete-fehér kijelzősök után. ezután márcsak 15ért volt xperia amit nem volt hajlandó odaadni mert h "szar"

2014. febr. 7. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!