Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt hiszem hozzászoktam a...

Azt hiszem hozzászoktam a fájdalomhoz és úgy érzem szükségem van rá. Ez ugye nem normális?

Figyelt kérdés
2014. febr. 1. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem bizony.
2014. febr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Milyen fájdalomra gondolsz? Mit csinálsz hogy fájjon?
2014. febr. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az egész ott kezdődött, hogy egyszer beteg lettem, nem tudták mi a bajom, aztán annak vége lett, de azóta ha valami elmúlik, jön a következő fizikai tünet, az elején még kiderült, hogy mi miatt fáj most éppen a derekam vagy valami. De most már sokszor van olyan, hogy fáj valamim, és nem derül ki az oka. Ezt csinálom már 18 hónapja, és hozzászoktam, már furcsa lenne fájdalom nélkül élni.

És úgy érzem szükségem van rá, nekem ez a természetes.

2014. febr. 2. 08:34
 4/8 A kérdező kommentje:
Vagdosni sosem vagdostam magam, de nem is kell, van helyette más.
2014. febr. 2. 08:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Ajjaj, nekem is hasonlóm van..

De mi az a más?

2014. febr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mármint mi más? elvesztettem a fonalat.
2014. febr. 3. 15:27
 7/8 anonim ***** válasza:

"Vagdosni sosem vagdostam magam, de nem is kell, van helyette más."


Mit csinálsz helyette? Mi az a más?

2014. febr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ja bocsi, így már értem.


Úgy értettem, hogy nem kell vagdosni magam, mert enélkül is mindig fáj valamim, most például a térdem. De előtte az állkapcsom fájt, előtte a gyomrom, azelőtt a derekam, előtte pedig torkom, fejem, bármim.

Tényleg úgy érzem, hogy nekem szükségem van a fájdalomra, de ehhez nem kell vagdosnom magam, mert mindig fáj így is valamim. Tehát megkapom a napi adagom.

2014. febr. 3. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!