Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudok tenni ha állandóan...

Mit tudok tenni ha állandóan ki-be kapcsol a mobilom és nem működik, kivettem az aksiját betettem nem működött, hagytam hogy lemerüljön nem működött több még lent!?

Figyelt kérdés

kivettem a sim kártyát és az sd kártyát úgy sincs változás, betettem recoverybe ott se tudtam vele mit kezdeni, rádugtam a gépemre ott se tudtam semmit se csinálni, mit lehet csinálni?


(Letöröltem róla valami gyári cuccot és azóta ilyen)



2014. febr. 6. 21:50
 1/2 paintball0201 válasza:

Szoft hiba!

Szoftold újra és fog működni! ;)

2014. febr. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na de hogy? :D ha bekapcsolom újraindul valami videót youtuberól nem tudsz linkelni? szerintem vírus vagy faszom tudja de már recoveryben újra tettem az androidot mindent letöröltem és most is ezt csinálja
2014. febr. 7. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!