Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia x8 as telóm nem indul el?

Xperia x8 as telóm nem indul el?

Figyelt kérdés
már kérdeztem de sony update srvizel se tudom megcsinálni kikapcsolt állapotba vissza gombal kell rádugni a telót a gépre de ismeretlen usb eszköznek jelzi driverk fent vannak úgyhogy nem értem mi lehet a gond windows8.1 de próbáltam xpén windows7 en is valami tipp esetleg?
2014. febr. 7. 11:16
 1/8 Wadmalac ***** válasza:

"ismeretlen usb eszköznek jelzi"

Na menjünk szépen végig.

XP-n mondom el, mert ott a biztos az eredmény.

Beállítások, vezérlőpult, rendszer, hardver, eszközkezelő.

Megkeresed az usb eszközöket, ott az ismeretlen eszközt a sárga kérdőjellel és törlöd.

Ezzel eltünteted a gép emlékezetéből azt, hogy az eszköz már rá volt dugva és nem ismeri.

Utána letöltöd a Flashtool-t, feltelepíted.

Létrehozza a Flashtool mappát valahol a c:-n, megkeresed az intézővel, bemész a mappába, drivers mappa, ott elindítod a telepítő progit.

A megjelenő listában bepipálod az x8 drivers, flash drivers, fastboot drivers pontokat és install.

Innentől halál biztosan fent lesz minden szükséges drivered.

Utána x8-ból akku ki, vársz 10-30 mp-et, akku vissza.

Kikapcsolva hagyod.

Most indítsd a Sony Update Service-t, válaszd ki az x8-at a készüléklistából stb. stb. és csak akkor dugd rá a telót a nyomott vissza gombbal, amikor a SUS kéri.

És el ne engedd a vissza gombot, amíg ki nem írja, hogy most már elengedheted.

Ha így sem fog menni, akkor nagyobb a baj, de először ezt azért próbáld ki.

2014. febr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát nem működik így sem :/ másik romot akartam rárakni attól nem indul el :/ de mért nem ismeri fel a drivert nem tudom
2014. febr. 7. 12:37
 3/8 Wadmalac ***** válasza:

Itt már akkor szerintem bootloader szinten sérült vmi.

Próbálhatsz még egy hard resetet.

Kikapcsolt állapotban tartsd lenyomva a vissza meg a jobb oldali gombot és úgy nyomd meg a powert, tartsd nyomva. Így ki kellene jönnie egy szerviz-reset menünek, ahol tudsz tovább menni.


Ha ez sem segít, akkor guru kell.

vmi jó kis független mobil szervíz.

Az már nem lesz ingyen.

2014. febr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát ez se segít azért köszi a válaszokat valószínű akkor azért nem ismeri fel a gép mert tönkrement teljesen? régebben is volt ilyen csak a sony ericcson logóig ment mint most de akkor flashtoolal meg tudtam csinálni most meg nem ismeri fel a gép flash modba :/
2014. febr. 7. 13:43
 5/8 Wadmalac ***** válasza:

"tönkrement teljesen?"

Amíg nem egy fekete tégla, ami azt sem mondja hogy büff, addig nem. Csak ha már a bootloadert kell újrarakni, az már nem sima konyhaművészet.

Nyugi, az x8 kinyírhatatlan. Csak lehet, hogy kénytelen leszel rááldozni 2-5 ezer forintot egy szervízben.

2014. febr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem és ha esetleg újraraknám a windows7 et? megpróbálnám azon hátha több esély van rá mint ezen a szar windows8 an
2014. febr. 7. 16:05
 7/8 A kérdező kommentje:
windows7 en sikerült :D
2014. febr. 7. 22:11
 8/8 Wadmalac ***** válasza:
Akkor jó. W8 alatt rengeteg ilyen telós dolog nem működik még, ezek a dolgok xp-hez voltak optimalizálva és az x8-hoz való kütyüket nem is fejlesztik már.
2014. febr. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!