Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért töltődik fel gyorsan és...

Miért töltődik fel gyorsan és merűl hamar a Lumia 520-om?

Figyelt kérdés

Régebb kb. 2 óra kellett neki és ha nem csináltam rajta semmit 2napot is bírta, most 45 perc alatt teljes merüléstől teljesen fel tőltődik(éjjel le merűl).

Most vettem le a töltőről 30 perce, semmit nem csináltam rajta és hopp...84%-on van -.-

Mindent végig néztem ami le vehetné, wifi, bluethoot nem megy, gps sem, zene lejátszó sem. Háttérben futó alkalmazások mind leállitva, hozzá se nyúlok és még is merűl.

Decemberbe vettem a telefont, talán ennyi lett volna az akku?

Még két napot csinálta ezt de abba is maradt magától.



2014. febr. 7. 13:07
 1/3 Tengor ***** válasza:
Valószínűleg ennyi volt az aksinak. Próbáld kariba cseréltetni, hátha!
2014. febr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem egészen. Valami program beragadt a háttérben. Nekem is csinált hasonlót anno. 10 perc alatt -38% a 100-ból. De átnéztem a programok listáját, és amit utoljára szedtem el, azt töröltem. És el is múlt. Ha nem tudod, hogy mi okozta, akkor egy újraindítás, ami mégjobban leszívja az akut, és az összes programot lődd ki a beállítások/háttérben futó programok listájában, valamint ha Black update fent van a telefonodon, akkor az X-el lőjj ki mindent. Megjavul az. Csak szinte mindenkinek behülyül egy időre az aksi, de be fog állni az normális szintre, csak ésszel a letöltögetéésekkel a storeból.
2014. febr. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ugy lehet abba maradt a merules. Tegnap mikor irtam a kerdest nem volt azota toltve es 48%-on van. Koszonom a valaszokat :)
2014. febr. 8. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!