Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia SP telót hogyan a...

Xperia SP telót hogyan a legjobb szárítani ha víz érte?

Figyelt kérdés
Sajnos víz érte a telót. a hátlapján volt a teló amikor elérte a víz, működik meg minden, annyi baja van hogy állandóan be akar lépni a kamerába, és azt írja hogy "Memória nem található". hátul a kamera részen az üveg bepárásodott. van valakinek valami ötlete? nagyon remélem hogy meg lehet menteni....
2014. febr. 7. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szedj ki belőle mindent amit tudsz és rakd rizsbe 3-4 napra.
2014. febr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
már késő, mert azonnal ki kellett volna szedni az akkut és rizsbe tenni, nem pedig tovább használni, most már menthetetlenül károsodott
2014. febr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ha micro panel vizzel erintkezik. ...korrozio lep eletbe,onnantol komplett panel csere
2014. febr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2. válaszoló nem tudja az sp paramétereit. nem lehet az aksit kiszedni belőle
2014. febr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szét szedtem amint tudtam, hajszárítóval (hideg levegővel) szárítottam kb fél óráig folyamatosan, utána rizsbe tettem 3 napra. ma kapcsoltam be, hibátlanul működik!
2014. febr. 10. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!