Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meddig bírja ez a telefon? :D

Meddig bírja ez a telefon? :D

Figyelt kérdés
egy ilyen klón telefon meddig működik? :D Nem úgy értem hogy mennyi idő alatt merül le,hanem hány évig tart ki :D Előre is köszönöm a válasszokat! [link]

2014. febr. 7. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Az iPhone klónok általános jellemzője hogy 1 max 2 hónapot bírnak ki.(vagy annyit se)
2014. febr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet előre megmondani. Kínai készülékek (nem csak klónok) nem esnek át olyan szintű tesztelésen, illetve gyártási folyamatok sem annyira ellenőrzöttek, mint egy brand esetén, hisz általában garanciális ügyintézéssel nem foglalkoznak, emiatt felesleges ezzel foglalkozniuk. Azaz lehet, hogy pár hónapon belül feldobja a talpát, és az is, hogy 1-2 évig elketyeg...
2014. febr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez tényleg változó lehet. Egyik ismerősömnek már 2 éve meg van és semmi baja, pedig egyfolytában azt nyomkodja. Én is vettem egy klónt, de 1 hét után már be se kapcsolt és amúgy se működött normálisan! Szóval figyelni kell, hogy mit veszel meg! Azért vannak jelek rá. Én 14-ért vettem, persze, hogy sz@rrá ment az első héten.
2014. febr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!