Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek, egy Iphone 5S-t...

Szerintetek, egy Iphone 5S-t vegyek vagy egy Sony Z1-et?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb és miben?Válasz vélemény? Vagy ha esetleg ezeknél van jobb telefon meghallgatom!

2014. febr. 7. 15:23
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
0%
nexus 5
2014. febr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
iPhone 5S :)
2014. febr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Az a baj a nexus 5-el hogy a voda nem ad olyat ,csak is rendelni tudom maximum.Akkor Iphone 5s jobb lenne mint a Z1?:)
2014. febr. 7. 15:39
 4/38 anonim ***** válasza:

#3


Jobb? Semmiképp.

Rosszabb? Szintén nem mondanám.

Szimplán másabb, nem lehet egyértelműen kijelenteni, hogy csak ez, vagy csak az.


Hardverről szerintem ne is beszéljünk, hisz az már 2014-ben csúcskategóriás telefonoknál felesleges nézni.

Ez alatt természetesen a procit meg ilyeneket értem, azért aksiméret meg ilyeneket még ma is fontos nézni.


És akkor kezdjük is az aksival: mindenképp Z1, hatalmas aksi van benne.


Kijelző:

- méretre mindenképp Z1, 4" gyerekeknek való, ha neked valamiért mégis a kisebb tetszene, akkor vedd az iPhone-t, erre nincs szabály, csak a többségnek jobb az 5"

- felbontás/PPI: ez nem kérdéses, Z1

- technológia: ezt nehéz megmondani, papíron jónak tűnik a Trilumminos, de valóságba még nem láttam, így nem tudom milyen. IPS az biztos jó, ráadásul iPhone-ba nagyon szép kijelzőt raktak, szóval hiába élesebb a kép Z1-en, a színek meg minden egyéb valószínűleg az iPhone-on a szebb


Kamera: felbontás terén egyértelműen Sony, de azt már mindenki tudja, hogy nem csak a megapixel számít. iPhone 5S 8 megapixeles kamerája is nagyon szép képeket csinál, valamelyik téren az iPhone a jobb, valamelyik téren a Sony a jobb, ez szerintem ne legyen szempont, mert mindkettő elég jó.


Ha vízállót akarsz, akkor is csak a Sony jöhet szóba.


De az egészben a legfontosabb a szoftver, iOS vagy Android.

Itt sem lehet csak annyival elintézni a dolgot, hogy az egyik a jó, a másik rossz, mindkettő nagyon jó, de egyik sem tökéletes.

Mivel erről oldalakat lehet írni, annyit meg inkább nem fogok, csak annyit tudok mondani, hogy nézz videókat.

2014. febr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Hát igen... vacillálok nagyon és nehéz a választás...:)
2014. febr. 7. 21:08
 6/38 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ha jót akarsz akkor z1 az összes iphone túl árazott ez által nem éri meg a z1 minden féle téren jobb vízálló a kamera jobb a procceszor jobb még sorolhatnám miben jobb a Z1.Az 5S ára 246990 míg a Z1 csak 227990 az árban nem nagy különbség de teljesitményileg nagy.
2014. febr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Igen ebben igazad van,de az Iphone összetettebb mint a Z1 nézz pár videót és meglátod hogy néhol az Iphone gyorsabb vagy ugyan olyan... kijelzője igaz ,hogy nagyobb de az Iphone -é szebb...szerintem az Iphone 5S lesz a jó.
2014. febr. 8. 11:24
 8/38 anonim ***** válasza:

#8.


Jót nevettem rajtad. "Az Iphone szar!"


Ha az illető búvár, akkor tényleg mindenképpen a Sony-t kell vennie, de nem hinném, hogy ez a helyzet... mindennapi használat során semmi jelentősége a vízállóságnak.


A kijelző mérete ízlés kérdése. (Sokan szeretik a nagyot, sokan nem.)


Azt, hogy a pár száz készülékre "optimalizált" (optimalizálatlan, kissé elavult készüléken azonnal lassúvá váló, bugos) Android hogy lehet jobb az iOS-nél, talán még te sem tudnád elmondani... Talán egy évig versenyezhetnek a legújabb iPhone-nal, de utána az újabb Android szoftverfrissítések teljesen megölik a sebességüket.


Minőségben nem hinném, hogy a Sony veri a világ elsőszámú cégét, az Apple-t...


A kamerán el lehetne vitatkozni, de abban sem hiszem, hogy jobb lenne a Z1. Nekem legalábbis az iPhone 5s kamerája tökéletesen megfelel, a 120 fps videófelvétel például nagyon jó funkció.



Meg azért nézzünk már rá a statisztikákra... az iOS minden más operációs rendszert a háttérbe szorít. (Biztos megmagyarázható, például azzal, hogy mindenki hülye.)


Az Apple termékekhez érkező kiegészítők mennyisége és minősége sem ad esélyt a versenytársaknak.



Mindenképpen iPhone 5s... na, jöhetnek a mínuszok, kedves utálók... :D

2014. febr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Várd meg az Xperia Z1 compact-ot!
2014. febr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Mint mondtam jobb a kijelzője az Iphone-nak de szerintem fölösleges már a 20 mp kamera.A 8 mp is bőven elég,ha csak ezért szavaztok a Z1-re,más különben nem vagyok búvár szóval szerintem teljesen fölösleges ,hogy víz álló-e avagy sem,mert ha még beleesik egy vizes tálba pillanatok alatt kikapható a telefon és azért az Iphone sem ázik be olyan gyorsan.
2014. febr. 9. 02:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!