Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy ilyen telefont megéri...

Egy ilyen telefont megéri megvenni? :D

Figyelt kérdés
Igen tudom hogy klón,de nekem nagyon tetszik és csak telefonálásra,Facebookra meg ilyesmikre kéne! :D Arra vagyok kiváncsi hogy az ilyenek mennyi ideg bírják ki? Pontosabban mikorra mennek tönkre? :D És mitől? Előre is köszönöm a válasszokat! :D [link]

2014. febr. 7. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
par honap nagyon jo esetbe.
2014. febr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 csongil válasza:
ha teheted keruld el az ehez hasonlo szemetet nem eri meg
2014. febr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tengor ***** válasza:
Ennyi pénzt nem szabad adni egy klónért. 5 ezerért még reális volna, bár akkor is tud csalódni az ember, amikor rájön, hogy nem okos telefont vett, de csak kisebb a veszteség...
2014. febr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

olvastam róluk cikket, átlagban 1 év alatt 4 ilyen megy tönkre egy felhasználónál, de még így is azt mondták h megéri mert ha 8 darabot veszel 2 évre akkor is olcsóbb mint az iphone 5

persze a hardver akksi kamera oprendszer messze lemarad az eredetitől

ha ezek nem számítanak akkor vegyél meg párat

2014. febr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem :D És mitől romlanak el ilyen hamar? Elképzelni nem tudom :D
2014. febr. 7. 18:38
 6/7 Worest ***** válasza:

Kínai, ócska rossz alkatrészek vannak benne, és könnyen megsérülnek.

De más megkérdezted Iphone 5S klónnal is ugyanezt a kérdést, nem tudom mit vársz most megint.

Szar az összes, és ennyi.

2014. febr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Worest ***** válasza:
*de már feltetted ugyanezt a kérdést
2014. febr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!