Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520 tulajdonosok....

Nokia Lumia 520 tulajdonosok. Megéri megvenni a telefont? Vagy gyűjtsek még egy kicsit 525-re?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat :)
2014. jan. 19. 12:25
 1/10 b95 ***** válasza:

Szerintem az 520 jobb választás.

Csak kevés olyan alkalmazás van (elsősorban játék), ami nem megy 512 MB RAM-on, a nagy többséghez ez is elég, ráadásul a felhasználók vagy 70-80% olyan telefont használ, amiben csak fél giga van, tehát a fejlesztőknek amúgy is érdeke, hogy ezeken is elfusson.

Ráadásul ennek matt hátlapja van, az 525-nek meg gagyi fényes.

Arról nem is beszélve, hogy az 520 a Telekomban most 25k, míg az 525 40k, igaz, függetlenül (ha lehet hinni a boltok leírásának), de „sufni gsm”-ből.

Hivatalosan kb. 60k lesz szerintem megjelenéskor az 525, addigra pedig az 520 ára még tovább csökkenhet.

2014. jan. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Könnyen törik :(

A karácsonyra fiamnak megvett telefont Pénteken vittem vissza garanciába, mert a hátlapja elhasadt. Cseréli a Tré gariban szerencsére. Egyébként jó telefon, én is nyomkodtam kicsit. Jó videót csinál.

2014. jan. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
nem tudom, nekem nem törik, még csak karc sincs a kijelzőjén, bár nem tudom hány éves a fiad, mennyire vigyáz rá. Én átlagosan, tehát egy tok van rajta, de vagy kabátzsdebben vagy táskában tartom. Nagyon szeretem, jó kis telefon.
2014. jan. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
a legjobb telefon amit ennyiért lehet venni, nekem is ilyen van, csak kevés játék van ami nem megy rajta, szinte midnen ingyen van az áruházban, hd-ban vesz fel, nagyon jó képeket csinál, soroljam még? =)
2014. jan. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:44

A kijelzőjét valami üveg borítja, szerintem az karcálló. Itt forgatom a kezemben most. A fiam eddig még semmi drága elektronikus kütyüt nem vágott tönkre, de ezt most sikerült. Azt mondja, észre se vette, mikor, vagy hogyan tört el. Mind1, a Trémobil becsületes volt, mert cserélték. Szerintem többen visszavihették már emiatt ezt a lumiát, mert ahogy mondtam, hogy mi a probléma, a kedves hölgy már kérdezett is vissza, hogy "milyen színű legyen a csere hátlap?". Egyszóval a többi tulajnak is mondom akkor: ha ilyen gondotok van vele, és T-ből vettétek, nyugodtan vigyétek vissza, úgy látszik, csereképes.

2014. jan. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 fordoskristóf válasza:
0%
Maga a Nokia telefon nagyon jól össze van rakva és jó minőségü. De az operációs rendszer nem ér egy szart se, azt hiszem hogy egyenlőre nem éri meg Nokiát venni.
2014. jan. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves #6 igazad van ... Nem is jó az a rendszer ami stabilan és gyorsan működik! :)
2014. jan. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megéri. 525 csak külföldröl behozott van, zavaros garival, és drágábban. Az 520 mindent tud, amit egy ilyen kategóriájú telónak tudnia kell. A ram is bőven elég mindenre.
2014. jan. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Itt Szerbiában kapható.És én itt élek. :D Nemsokára beszerzem az 520-at :) Köszönöm,hogy segítettetek dönteni.Megy a zöld kéz. Ám forintba átszámolva 46.000-ért lehet kapni 525-t :)
2014. jan. 19. 14:48
 10/10 anonim ***** válasza:

oszt társam nak van, és egy szilikon tokkal sokmindent kibir(tapasztalat) elég jó képet ad, a kamera az árhoz képest nem rossz :D

szerintem is jó teló, és a sz@rozós palinak üzenem, hogy ennyiért tényleg megéri venni vmi droidot, amit rootolgatni kell meg egyéb finomságokat csinálni, hogy legalább a menü ne akadjon

szerintem nem fogod megbánni, elég sok plussz nokia app van rá (kamera és az egyik legjobb telós navigáció :) )

2014. jan. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!