Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezt hogy lehet orvosolni,...

Ezt hogy lehet orvosolni, tegnap vettem!? Sony Xperia U. (Kettő probléma, több lent)

Figyelt kérdés
Tegnap vettem használtan egy Sony Xperia U tipusu telefont. Beleraktam a SIM kártyámat, és így az jött fel hogy "A telefon nincs engedélyezve MM#6"....rákerestem, azt írták azt jelenti hogy vagy lopott, vagy részletre lett véve és nem fizették ki rendesen. Fasza. Valaki tudna valami "gyógymódot" erre, hisz én használni szeretném..A másik gond, hogy amint hazaérkezett, frissítettem Android 4.0.4-re, és azóta nem kapcsol be a wifim...Ha az elsőt nem is, de ezt valaki leírná nekem hogy kell megjavítani? (ki-be kapcsolászás nem ment)

2014. febr. 7. 20:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Mellesleg az eladó akitől vettem eltűnt az internet erdejében, őt ne próbáljátok felhívatni velem...! Most nemis tudom miről, kezdjük ott :O
2014. febr. 7. 20:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Adásvételit írtatok? Mert akkor be lehet menni a szolgáltatóhoz (ott fel tudják oldani a tiltást).
2014. febr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem írtunk. Minden papírját odaadta viszont, garancialevél, bolti papírok..Így nem fogadják el?
2014. febr. 8. 21:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak akkor oldják fel, hogyha ki van fizetve a telefon.

Max feljelentést tudsz tenni a rendőrségen.

De ha oda adott hozzá mindent, akkor az nem lopott hanem letiltott.

Azért én a szolgáltatónál megérdeklődném, hogy mi is a helyzet.

Aztán valahogy nyilván fel tudod vele venni a kapcsolatot és írhatsz neki, hogyha vissza adja a pénzed utána vissza küldöd a telefont és nem jelented fel.

Valószínűleg nincs más megoldás.

2014. febr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az adásvételi hiba volt, de talán nem akkora.
2014. febr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!