Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az androidos készülékem nem...

Az androidos készülékem nem menti a tatalmakat a memória kártyára. Hol állítsam be, hogy oda mentse?

Figyelt kérdés
Amikor beteszem a memória kártyát felismeri a készülék a rajta lévő tartalmakat,viszont,ha szeretnék valamit rámenteni azt nem engedi,illetve azt írja ki,hogy nincs elég hely az SD kártyán!Most letöröltem minden adatot róla,de így sem lehet áttenni!Van valakinek valami javaslata,hogy oldjam meg,hogy használható legyen?
2014. febr. 8. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem mindent lehet SD-re tenni, vannak rendszerhez tartozók, amiket nem ott keres, nem lehet SD-n.

FAT32-re kell formázni a kártyát, akkor látni fogja.

Van olyan formázó program, ami rárak még valamit a kártyára, máshol használható, de az android nem ismeri fel.

2014. febr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Milyen programmal tudom FAT 32re formatálni?

Azt tudom,hogy az olyan dolgokat nem lehet áttenni ami eleve gyárilag is rajta volt,de a játékokat,meg a programokat is,amiket utólag letöltöttem sem lehet áttenni,mivel azt írja,hogy nincs hely rajta,holott a max. tárhely elérhető!Köszönöm a válaszodat!

2014. febr. 8. 13:24
 3/3 anonim ***** válasza:

"A Windows XP-ben az USB-memóriák formázásához alapértelmezésként csak a FAT, illetve FAT32 fájlrendszerek állnak rendelkezésre"

Írjam le a létező összes op.rendszer esetén a hogyanját?

Van súgó is.

Ha külsdőt akarsz, akkor keress egyet pl. PartizionWizard.

De jól nézd meg mire böksz, mert rámehet a C vincsid is!

2014. febr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!