Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ennek mi lehet az oka? (rossz...

Ennek mi lehet az oka? (rossz aksi)

Figyelt kérdés

Nemrég vettem új telót (Huawei Ascend Y300), és azt tapasztalom, hogy valami számomra ismeretlen ok miatt itthon tudom naphosszakat használni, idegen helyen meg alig pár órát :/

Gyakorlatilag: ma fél kb 10:30 óta netezek vele, és 55%-on van egy egész éjjeli töltés után. A suliban egész héten minimális fényerővel alig használtam össz talán 2-3 órát, hazáig mindíg lemerült. Csütörtökön pl 2 perc alatt ment le 10%.

Ennek mi lehet az oka, és mit lehet kezdeni vele? (suliban nemis használom másra Messengeren kívűl, mostmeg azis fut + böngésző meg minden) De ez már nagyon idegesít :(



2014. febr. 8. 14:03
 1/3 A kérdező kommentje:
*ma kb.
2014. febr. 8. 14:06
 2/3 Tengor ***** válasza:
Otthon valószínűleg közelebb van a wifi forrás, mint az iskolában. A GPRS net is jobban szívja az aksit, mint a wifi.
2014. febr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sosem használom a wifit. Itthon nincs, sulisra meg az istenért sem akar csatlakozni, ergó mobilnetről vagyok mindíg, ami tudom, hogy jobban merítí, csak azt nem, hogy suliban miért ennyivel jobban :/
2014. febr. 8. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!